Osowiały charakter?

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Nst
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 19, 2021 00:02
Ptaki które hoduję: Nimfa

Osowiały charakter?

#1

Post autor: Nst » śr maja 19, 2021 00:15

Witam od ok 3 tyg jest u mnie druga papużka nimfa. Powiedziano mi przy zakupie że jest bardzo młoda. W pierwszy dzień, a właściwie pare godzin po zakupie i przyjęciu do domu papuga skakała po całej klatce ( w małej, oddzielnej od drugiej papugi) lecz w momencie kiedy już się zaprzyjaźniła z druga i przeszła do większej klatki jej zapał zniknął. Od 3 tygodni często śpi/odpoczywa, więcej od drugiej papugi, ale wciąż się bawi zabawkami, skacze, lata, je bez żadnego problemu. Czy to możliwe że ta papużka może mieć bardziej osowiały charakter? Czy może to fakt, że jest mała albo wciąż przyzwyczaja się do mnie i do otoczenia? 🤔 bardzo proszę o pomoc bo nie wiem czy nie iść do weterynarza.

BluBudgies
Posty: 19
Rejestracja: pn gru 07, 2020 11:51
Ptaki które hoduję: papugi

#2

Post autor: BluBudgies » czw maja 20, 2021 13:46

Papugi zazwyczaj są energiczne, ale twoja znajduje się w nowym dla siebie otoczeniu, niczego nie zna. Przez kilka dni od zakupu to normalne. bawi się zabawkami - to dobrze. A kiedy będzie się darła (tudzież wydawał dźwięki) to możesz być spokojny o nią.

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Pozostałe tematy dotyczące nimf”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości