zasypiająca nierozłączka - dziwne dźwięki..

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

nelefantino
Posty: 10
Rejestracja: sob sty 29, 2011 23:53
Ptaki które hoduję: nierozłączki fishera
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

zasypiająca nierozłączka - dziwne dźwięki..

#1

Post autor: nelefantino » pn maja 02, 2011 11:47

witam
od ponad 2 miesięcy mam młodą samiczkę Fishera. ogólnie z nią wszystko jest ok, jest bardzo żywa i ciekawska i wraz moim samczykiem tworzą całkiem zgraną parę.
jednak jedna rzecz mnie zastanawia. gdy młoda zasypia, cały czas wydaje z siebie jakieś dźwięki. dzieje się to tylko w ciągu dnia. i nie wiem co to znaczy. drugi nierozłączek zasypia normalnie, chowa główkę pod skrzydło i tyle. a ona "śpiewa" cały czas, nawet jak już ma łepek pod skrzydłem i powinna dawno chrapać. myślałam najpierw że jest to spowodowane hałasem, ale jak jest cisza, to dzieje się to samo. i obojętnie gdzie zasypia, czy na klatce, czy w niej, czy na patyku na zewnątrz, czy na lampie. a wieczorem już normalnie.
czy wasze ptaszki też tak robią? może jest w stanie mi ktos to wyjaśnić.. pod poniższym linkiem znajdziecie przykładowy filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=jREdZhxXFN0
mój blog: papuga22.blogpot.com

raflis
Posty: 1
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 18:42
Ptaki które hoduję: nierozłączki
Lokalizacja: Szczecin

#2

Post autor: raflis » wt maja 03, 2011 20:29

To jest całkiem normalne, moja nierozłączka uwielbia tak spać zwłaszcza wtedy gdy leci jeszcze dodatkowo muzyka :)

Nie masz się czym martwić. Jak w nocy śpi normalnie to wszystko jest ok :)

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Pozostałe tematy dotyczące nierozłączek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości