Nierozłączki razem z innymi papugami i rejstracja

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

patrys1098
Posty: 3
Rejestracja: sob sie 29, 2020 15:11
Ptaki które hoduję: Papugi Nierozłączki Czarnogłowki

Nierozłączki razem z innymi papugami i rejstracja

#1

Post autor: patrys1098 » sob sie 29, 2020 15:24

Witam, zakupiłem ponad miesiąc temu pare nierozłączek czarnogłówek. Mam pytanie odnośnie tego czy papugi mogą być z innymi i czy się nie pogryzą (zadziobią). Hodowca od którego kupowałem miał je razem w wolierze z Papuga (Krasnopiórka czerwonoskrzydła) i innymi. W wolierze tam panował spokój ptaki się tolerowały. Mam w domu w pokoju klatke 150x75x200cm (dł,szer,wys). Czy jeżeli dokupił bym inną parke również by był spokój? I jaki gatunek? Czy Krasnopiury by były odpowiednie bo są trochę wieksze od nierozlaczek. Ptaki są w miare spokojne razem. I drugie pytanie o rejstracje ptaków, ponieważ hodowca nic nie mówił ale wyczytałem że trzeba zarejstrować a nie dostałem żadnego papierka a Znam tylko imię i nazwisko hodowcy oraz adres, oraz mówił że należy do Stowarzyszenia Hodowców Kanarków i Ptaków egzotycznych, zrzeszonego w Polskiej federacji ornitologicznej.

marcin19800
Posty: 380
Rejestracja: pt lis 29, 2019 20:05
Ptaki które hoduję: nimfy, gołąbki diamentowe
Lokalizacja: Odense, DK

#2

Post autor: marcin19800 » sob sie 29, 2020 20:54

Ja słyszałem z kilku źródeł, że na pewno nie z nimfami.

Awatar użytkownika
Al
Posty: 1909
Rejestracja: pt paź 05, 2007 15:30
Ptaki które hoduję: nierozłączki, świergotki, lilianki, modrolotki, nimfy, faliste, drobna egzotyka, barabandy
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

#3

Post autor: Al » wt wrz 01, 2020 17:52

ne ma znaczenia czy hodowca jest w zwiazku czy nie,bo to nie jest związane z rejestracją lub otrzymaniem papierów na ptaki, powinien miec papiery na ptaki,wydane przez pw. weta, w, bez papierow nie zarejestrujesz, nie powinny byc z innymi ptakami w kresie legowym, ale jak nie ma budek, to moga być z innymi gatunkami papug

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Pozostałe tematy dotyczące nierozłączek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość