papugi w filmach

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Anis
Posty: 4
Rejestracja: pt mar 13, 2009 12:25
Ptaki które hoduję: aleksandretty obrożne
Lokalizacja: Bydgoszcz

papugi w filmach

#1

Post autor: Anis » wt lut 23, 2010 23:03

Odkąd mam papugi zwracam uwagę jeśli pojawiają się one w filmach, serialach itd.
Dzisiaj w serialu Majka (odc. 37) pojawiła się zielona , śliczna papuga, ale niestety nie wiem jaki to gatunek, może amazonka? Może ktoś oglądał i wie jaka to papuga?
Poza tym epizod z żako był w serialu Ugly Betty, w sezonie 3 odcinek chyba 14, a w serialu na dobre i na złe występowały kiedyś dwa śliczne gadające gwarki. Znacie może inne filmy fabularne z papugami ?

Awatar użytkownika
misia458
-#moderator
-#moderator
Posty: 396
Rejestracja: sob maja 16, 2009 08:42
Ptaki które hoduję: Rudosterki
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2

Post autor: misia458 » wt lut 23, 2010 23:31

tutaj znajdziesz odpowiedz http://www.hodowlapapug.com/index.html :mrgreen:
Kochać zwierzęta to nie znaczy "być śmiesznym"

http://www.garnek.pl/anet00

MisiekPapuga
Posty: 171
Rejestracja: pn lis 24, 2008 10:01
Ptaki które hoduję: Rozelle, Aleksandretty, Ary, Kakadu, Rudosterki, i parę innych
Lokalizacja: KRAKÓW / Tomaszowice
Kontakt:

#3

Post autor: MisiekPapuga » śr lut 24, 2010 00:36

Hehe -nasz Arek się spisał:)
Genialni ludzie pracują przy tym serialu, po kilku dniach spędzonych na planie stwierdziłem że chciałbym kiedyś pracować w takiej atmosferze z tak sympatycznymi ludźmi jak ekipa TVNu ;)
www.CentrumHodowlane.pl oraz www.hodowlapapug.com - nowa odsłona strony - po przeczytaniu forum zapraszam również do mnie;)

MisiekPapuga
Posty: 171
Rejestracja: pn lis 24, 2008 10:01
Ptaki które hoduję: Rozelle, Aleksandretty, Ary, Kakadu, Rudosterki, i parę innych
Lokalizacja: KRAKÓW / Tomaszowice
Kontakt:

#4

Post autor: MisiekPapuga » śr lut 24, 2010 07:22

Imię zostawili takie jakie ma w rzeczywistości , dziewczyny miały niełzy ubaw z nim na planie. Kilka razy jak kręcono duble to papuga grała niemal identycznie, sami kamerzyści się dziwili...
www.CentrumHodowlane.pl oraz www.hodowlapapug.com - nowa odsłona strony - po przeczytaniu forum zapraszam również do mnie;)

Awatar użytkownika
misia458
-#moderator
-#moderator
Posty: 396
Rejestracja: sob maja 16, 2009 08:42
Ptaki które hoduję: Rudosterki
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#5

Post autor: misia458 » śr lut 24, 2010 08:31

A ja dopiero dzisiaj obejrzałam,powtórkę, bo wczoraj miałam awarię prądu :-?
A paputek jest Śliczny...
Kochać zwierzęta to nie znaczy "być śmiesznym"

http://www.garnek.pl/anet00

Anis
Posty: 4
Rejestracja: pt mar 13, 2009 12:25
Ptaki które hoduję: aleksandretty obrożne
Lokalizacja: Bydgoszcz

#6

Post autor: Anis » śr lut 24, 2010 08:56

Na stronie nie ma niestety jaka to papuga, i dalej nie wiem. Gratulacje dla właściciela i papugi, bo zagrała świetnie. Misiek, napisz proszę kilka słów o niej, ile ma lat , jak długo jest u Ciebie ?Musi być bardzo , wręcz niesamowicie oswojona, skoro nie bała się w ogóle tylu obcych ludzi i spokojnie bawiła się długopisem. Czy ona mówi? bo w pewnym momencie wydawało mi się, że coś gaworzyła, ale film ja przytłumił niestety.

Awatar użytkownika
sylwia0602
Posty: 6
Rejestracja: sob gru 26, 2009 23:54
Ptaki które hoduję: Aleksandretta Wielka, Kanarki
Lokalizacja: małopolska

#7

Post autor: sylwia0602 » śr lut 24, 2010 09:02

Świetny aktor :-) z paputka.Gratulacje dla Miśka :-)
Pozdrawiam

gmalin77
Posty: 21
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 17:17
Ptaki które hoduję: Aleksandretta obrożna
Lokalizacja: tychy
Kontakt:

#8

Post autor: gmalin77 » śr lut 24, 2010 21:43

No Misiek...nareszcie doczekałem się tego odcinka,czytałem o tym występie na Twojej stronce.I przy okazji;jeszcze raz dzięki za papugę którą od Ciebie kupiłem-jest rewelacyjna:)

MisiekPapuga
Posty: 171
Rejestracja: pn lis 24, 2008 10:01
Ptaki które hoduję: Rozelle, Aleksandretty, Ary, Kakadu, Rudosterki, i parę innych
Lokalizacja: KRAKÓW / Tomaszowice
Kontakt:

#9

Post autor: MisiekPapuga » czw lut 25, 2010 19:43

Arek to dzieło mojej mamy to ona zajęła się jego socjalizacją, jak do nas przyjechał to był tak dziki że nie dało sie wsadzić ręki do klatki... dziś sami widzicie... mieszka w naszej kuchni i ma specjalne przywileje....
www.CentrumHodowlane.pl oraz www.hodowlapapug.com - nowa odsłona strony - po przeczytaniu forum zapraszam również do mnie;)

Wojo
Posty: 113
Rejestracja: pn sty 11, 2010 21:30
Ptaki które hoduję: -
Lokalizacja: Lublin

#10

Post autor: Wojo » czw lut 25, 2010 20:34

Nic tylko pogratulować Areczka ;-)
Wojtek

pysia34

#11

Post autor: pysia34 » ndz wrz 12, 2010 11:50

Proponuję aby w tym temacie umieszczać jakieś ciekawe opisy filmów i programów dotyczących ptaków egzotycznych, czasy emisji -oczywiście z wyprzedzeniem ;-) a nie po :-)
taki temacik aktualizowany mógłby pomóc nie przegapić jakiś świetnych filmików o ptakach które czasami mijają bezpowrotnie :-(
aw grupie siła i zawsze ktoś coś wygrzebie
ja ze swojej strony mogę udostępnić Australia królestwo papug :-) emitowane w marcu br. cudny filmik i dwa inne o podstawasz szkolenia i oswajania papug nagranę przez Barbarę Heidenreich. Są tam nagrane podstawowe techniki oswajania i szkolenia ptaków przez profesjonalnego ptasiego trenera. Oraz film instruktarzowy o ptasiej smyczy używanej w USA powszechnie.

essex1
Posty: 412
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:20
Ptaki które hoduję: mnicha
Lokalizacja: Anglia

#12

Post autor: essex1 » ndz wrz 12, 2010 14:27

Temat godny pochwały,z tym że chodzi głównie o filmy,programy freeview z innch satelit.Kto może niech ściągnie film z channel FIVE 8.09.2010 godz.19.30 Michaelas Zoo Babis.Film dotyczył ręcznego karmienia kakadu bez oswojenia(pokarm podawany młodemu w specjalnej rękawicy przypominającej dorosłego ptaka,i młody odizolowany od widoku ludzi).Warty obejrzenia. ;-)
Pozdrawiam. Artur

essex1
Posty: 412
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:20
Ptaki które hoduję: mnicha
Lokalizacja: Anglia

#13

Post autor: essex1 » pn wrz 13, 2010 23:12

Pozdrawiam. Artur

Pepelotka
Posty: 15
Rejestracja: pt wrz 03, 2010 10:24
Ptaki które hoduję: Nimfy
Lokalizacja: Katowice

#14

Post autor: Pepelotka » wt wrz 14, 2010 09:25

Dla zainteresowanych mogę przesłać prawie 60 minutowy film dokumentalny pt
"Australia-Królestwo papug", papugi jakie pokazane są w filmie to: Papużki Faliste, Nimfy, Rozelle Tasmańskie, Rozelle królewskie, Rozelle czarnogłowe, Rozelle blade, Swiergotki wielobarwne, Swiergotki złotoskrzydłe, Lorysy górskie, Łąkówki skalne, Barwnice, Kakadu(żałobnica) rudosterna, Kakadu różowe, Kakadu żółtoczube/złotoczube, Kakadu krasnogłowe, Kakadu sinookie, Kakadu(żałobnica) palmowe . Ta ostatnia to moim zdaniem najpiękniejsza i najinteligentniejsza papuga na świecie :)

mój mail: Pepelotka@wp.pl
Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.
Benjamin Franklin

pysia34

#15

Post autor: pysia34 » wt wrz 14, 2010 09:38

Pepelotka :-) już oferowałam ten film :-) ja też uważam że jest cudowny :-)

Pepelotka
Posty: 15
Rejestracja: pt wrz 03, 2010 10:24
Ptaki które hoduję: Nimfy
Lokalizacja: Katowice

#16

Post autor: Pepelotka » wt wrz 14, 2010 10:48

Ach faktycznie Basiu :oops: tak jest super, a masz może jakieś inne filmy ja będę szukała jak coś dam znać ;-)
Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.
Benjamin Franklin

pysia34

#17

Post autor: pysia34 » wt wrz 14, 2010 18:12

mam kilka filmów ogólnie o przyrodzie Ameryki Południowej i kolejna część Karaiby z cyklu Niezwykły świat bardzo fajne filmy o przyrodzie :-)

wiktor88
Posty: 55
Rejestracja: pt cze 22, 2007 20:07
Ptaki które hoduję: Nimfy, Amadyny Wspaniałe, Papuziki, Srebrnodziobki (4 x 1 para :) )
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

#18

Post autor: wiktor88 » wt wrz 14, 2010 20:03

Tutaj są linki do tego filmu. Myślę, że wrzucenie tego tutaj nie będzie łamaniem ani prawa (film był ogólnodostępny w TVP2 więc każdy mógł go nagrać) ani regulaminu forum. Pozdrawiam :-)

http://rapidshare.com/files/282927365/K ... 1.rar.html
http://rapidshare.com/files/282927310/K ... 2.rar.html

wiktor88
Posty: 55
Rejestracja: pt cze 22, 2007 20:07
Ptaki które hoduję: Nimfy, Amadyny Wspaniałe, Papuziki, Srebrnodziobki (4 x 1 para :) )
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

#19

Post autor: wiktor88 » śr wrz 15, 2010 00:54

Niestety linki wklejałem w trakcie pobieranie tego filmu po czym okazało się, że ściągniety film nie jest tym filmem o którym mowa :-) Myślę, że tamte linki mogą zostać, bo prowadzą do jakiegoś filmu o zwierzętach również, a ja ponieważ znalazłem już właściwy film w innym źródle to jutro postaram się go gdzieś "wrzucić" i wkleję link na forum.

PS. Proszę "władze" o połączenie tych dwóch postów, żeby nie było niepotrzebnego bałaganu :-)

Pepelotka
Posty: 15
Rejestracja: pt wrz 03, 2010 10:24
Ptaki które hoduję: Nimfy
Lokalizacja: Katowice

#20

Post autor: Pepelotka » śr wrz 15, 2010 08:44

Osoby zainteresowane filmem mogą pisać do mnie na maila, udostępniam pobieranie z serwera na własny koszt transferu bez konieczności logowania. Uwaga mój transfer ma swój limit więc proszę się spieszyć .
Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.
Benjamin Franklin

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Ciekawe strony, fora, itp.-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość