-Polecam sklep "Just-And Blachowicz-

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Bociek207
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 13, 2010 20:45
Ptaki które hoduję: 2 zeberki ,2 gołąbki diamentowe,Faliste papużki :)
Lokalizacja: Lublin/Kozubszczyzna
Kontakt:

#21

Post autor: Bociek207 » śr paź 13, 2010 20:50

Sam kupuję przez stronę te różne produkty wszystko wierze ok polecam :)

pysia34

#22

Post autor: pysia34 » czw paź 14, 2010 07:48

Warto odświeżyć , choć ja myślę, ze i tak większosć z nas kupuje jużu Justyny :-)
Ze swojej strony mogę dodać, ze zawsze do mnie paczki z jedzeniem a zamawiam co miesiąc duże ilości przychodzą nstępnego dnia i od dwóch lat zdażyła się jedna pomyłka azamawiam co miesiąc, którą popełnił nowy pracownik i którą skorygowano następnego dnia nieomalże :-) Poza tym ceny są niżdze niż w innych sklepach a wybór pokarmów, zabawek akcesoriów spory. Na hodowli nie byłam, ale mam nadzieję nadrobić te zaległości wiosną :-) Sama zaś Justynka wraz z mężem to serdeczni i przyjaźni ludzie, których można czasami prosić o zupełnie różne dziwne rzeczy i zawsze pomogą w miarę możliwości :-)

Awatar użytkownika
WOJTEKZ
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1667
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:12
Ptaki które hoduję: ALEKSANDRETTY OBROŻNE i kilka innych gatunków papug
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontakt:

#23

Post autor: WOJTEKZ » czw paź 14, 2010 17:17

Znam Justynę i Andrzeja już kilka ładnych lat. Kupuję u nich pokarm jak tylko zaczeli działalność. Mam też ten komfort że są w Łodzi w każdy czwartek i zamówiony pokarm przywożą mi do domu (takiemu to dobrze) ;-) ;-) ;-) Jeżeli potrzebuję inne rzeczy to też mi pomogą , chwała im za to.
To że ktoś mówi iż trzyma ptaki przez 20 lat , wcale nie oznacza że ma o nich jakieś pojęcie. Pamiętajmy że uczymy się przez całe życie.
Pozdrawiam
zawadzki112@poczta.onet.pl
GG 7481455

glizda177
Posty: 603
Rejestracja: pt gru 26, 2008 20:15
Ptaki które hoduję: lora wielka aleksandretty patagonki senegalki żako kakadu
Lokalizacja: dolnośląskie

#24

Post autor: glizda177 » czw paź 14, 2010 17:28

polecam ten sklep mają przystępne ceny , miłą obsługę i udzielają fachowych porad .Zamawiałam tam 2 razy pokarm i zdecydowanie dalej będę to robić .

Awatar użytkownika
Krysia-
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1620
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 16:06
Ptaki które hoduję: Haszunia i jego heterę
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#25

Post autor: Krysia- » śr lis 03, 2010 11:18

Justyna jest wręcz ,,niemożliwa" :mrgreen:
Jeszcze tak solidnej firmy nie spotkałam na swojej nie krótkiej drodze życia ....... :-D
Wczoraj około godz 9 rano wysłałam zamówienie, a już dziś o godz 10,36 kurier przytargał 10 kg pakę do domu :-D
Nigdy się nie zdarzyło by karma była zainfekowana robactwem czy pleśnią. Zawsze i każda paczka tak apetycznie pachnie świeżością - jakby przed sekundą wszystkie składniki na raz były zerwane, upieczone, zebrane, itd, że i samemu chciałoby się pojeść :-D
Justynko - serrrrrrdeczne dzięki :!: Będę Cię chwalić na wszystkich ROZPUSTACH - nie mylić z odpustami :-D :mrgreen:

Michallip
Posty: 428
Rejestracja: wt sty 09, 2007 19:57
Ptaki które hoduję: papugi
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

#26

Post autor: Michallip » śr lis 03, 2010 21:00

No to i ja trochę "pokadzę" :)

U Justyny robię zakupy juz od dość długiego czasu. Praktycznie co miesiąc przychodzi "paczuszka" z przysmakami dla papug - mam swoje sprawdzone produkty. Obsługa jest niesamowita, odpowiedzi udzielane są bardzo szybko i czasami mam wrażenie, że paczka czeka albo jest wysyłana jeszcze przed moim zamówieniem, bo faktycznie następnego dnia po zamówieniu jest u mnie. Jeszcze nie zdażyło się aby jakikolwiek pokarm trafił do mnie z krótkim terminem ważności. A dzięki gratisom, które pojawiaja się w przesyłkach moje papugi mają możliwość spróbowania nowych cudeniek, które potem dorzucam do kolejnych zamówień.

Acha - nadal czekam na info o arach :)
-------------------------------------
www.moje-papugi.pl

Awatar użytkownika
misia458
-#moderator
-#moderator
Posty: 396
Rejestracja: sob maja 16, 2009 08:42
Ptaki które hoduję: Rudosterki
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#27

Post autor: misia458 » śr lis 03, 2010 23:50

To i ja wtrącę swoje pięć groszy :lol:

U Justyny robię zakupy od niedawna, ale już wzbudziła moje zaufanie. W potrzebie zawsze mogę liczyć na fachową poradę, nawet kilka dni temu (przed złożeniem zamówienia) rozmawiałam przez tel. dobre kilka minut... Ziarno zawsze wygląda świeżo i apetycznie :-D A tempo realizacji zamówień jest błyskawiczne. Wczoraj przed południem robiłam przelew, a dzisiaj o 11,18 był już kurier z paczką :mrgreen: I gratisa jeszcze dostałam tzn. papugi dostały :-P
Kochać zwierzęta to nie znaczy "być śmiesznym"

http://www.garnek.pl/anet00

techniczny
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 18, 2007 20:10
Ptaki które hoduję: papugi
Lokalizacja: Marki

#28

Post autor: techniczny » pt lis 05, 2010 14:08

I ja się też dołączę do "kadzenia" Od dawna robię zakupy u P. Justyny .Dostawa natychmiastowa i ogromny wybór wszystkiego co najlepsze . Super .
Pozdrawiam!
Marina
Marina

szumi12345
Posty: 13
Rejestracja: czw lis 24, 2011 13:49
Ptaki które hoduję: kakadu alba
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

#29

Post autor: szumi12345 » pt sty 20, 2012 16:27

Ja również kiedy tylko stałem się posiadaczem papugi, zacząłem kupować pokarm u Pani Justyny. Przesyłki są wysyłane ekspresowo i zawsze przychodzi to, co zostało zamówione ;-)

Kilka dni temu składając moje kolejne zamówienie, skusiłem się na zabawki, które także można nabyć u Pani Justyny. Zakupiłem dwa "zestawy" sznurków, do których poprzyczepiane są różne kolorowe pierdółki, które moja kakadu wprost uwielbia niszczyć :mrgreen: Wszystko byłoby ok poza tym, że przed zawieszeniem zabawki w klatce, postanowiłem ją najpierw umyć. Gdy tylko ją zamoczyłem, woda od razu zrobiła się kolorowa! Żeby zmyć cały nadmiar farby, musiałem płukać ją kilkanaście minut, ciągle wymienając wodę w misce. Teraz mam duże wątpliwości, czy powinienem zawiesić zabawkę... Czy może ktoś z Was wie jakimi farbami są malowane takie zabawki? Czy nie zaszkodzą mojej papudze?

Awatar użytkownika
wacek667
Posty: 95
Rejestracja: czw gru 25, 2008 10:34
Ptaki które hoduję: Aleksandretty obrożne, nimfy
Lokalizacja: Puławy, Lublin
Kontakt:

#30

Post autor: wacek667 » pt sty 20, 2012 18:40

Nie zaszkodzą :)
Mawiano mi albo rybki albo akwarium. No cóż wybrałem papugi.

czubus1961
Posty: 47
Rejestracja: sob wrz 03, 2011 21:20
Ptaki które hoduję: mam nimfe
Lokalizacja: polska

#31

Post autor: czubus1961 » sob kwie 14, 2012 20:19

czy na str hodowlapapug.pl doonując zakupów mogę po troszku każdej mieszanki- np po 1kg czy musze worek? czy ziarenka są świeże jak dotrą do Was z tego sklepu? jak długo czekacie na przesyłke? jak są zapakowane ziarenka? :roll:

Awatar użytkownika
sqrczybyk
Posty: 403
Rejestracja: wt mar 08, 2011 10:30
Ptaki które hoduję: Żako Kongijskie, Kakadu żółtolica
Lokalizacja: Koziegłowy/Poznań
Kontakt:

#32

Post autor: sqrczybyk » sob kwie 14, 2012 22:49

Masz tam pozycje 1kg przy karmie,jeśli zamówisz 5kg to zapakowane będą np. 2kg i 3kg próżniowo w foliowych woreczkach (rozważana karma z dużych opakowań).

Natomiast gdy przy karmie masz napisane 15kg - jest to jeden worek 15 kilowy mieszanki,zresztą cena mówi sama za siebie.

Twoje zamówienie przyjdzie na następny dzień,jeśli zamówienie złożyłeś rano,ale maksymalnie na drugi dzionek będzie w Twoich drzwiach.

Wszystko jest świeżutkie, starannie zapakowane.

Szczerze polecam ... jestem bardzo zadowolony,a ptasiorki chyba najbardziej :-P

czubus1961
Posty: 47
Rejestracja: sob wrz 03, 2011 21:20
Ptaki które hoduję: mam nimfe
Lokalizacja: polska

#33

Post autor: czubus1961 » ndz kwie 15, 2012 08:29

dziekuje czyli warto ryzykowac i zamawiac. pozdrawiam :-D

Awatar użytkownika
sqrczybyk
Posty: 403
Rejestracja: wt mar 08, 2011 10:30
Ptaki które hoduję: Żako Kongijskie, Kakadu żółtolica
Lokalizacja: Koziegłowy/Poznań
Kontakt:

#34

Post autor: sqrczybyk » ndz kwie 15, 2012 11:29

W tym przypadku niczym nie ryzykujesz...
Poczytaj na forum jak dużo dobrych opinii ma sklep Justyny.

czubus1961
Posty: 47
Rejestracja: sob wrz 03, 2011 21:20
Ptaki które hoduję: mam nimfe
Lokalizacja: polska

#35

Post autor: czubus1961 » ndz kwie 15, 2012 13:56

zrobiłam dzisiaj zamówienie u Pani Justyny ok godz 12,11 mialam potwierdzenie zamówienia na meila, od częstochowy mieszkam ok 100km - kiedy dostane zamowienie ? jutro czy pojutrze? czy przy zamówieniu można zaznaczyc ze dany dzien nie pasuje na odbiór? :roll: :-)

Awatar użytkownika
wojtek
EKSPERT-HODOWCA
Posty: 1586
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 17:59
Ptaki które hoduję: Senegalki
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#36

Post autor: wojtek » ndz kwie 15, 2012 17:07

czubus1961 pisze:czy przy zamówieniu można zaznaczyc ze dany dzien nie pasuje na odbiór?

Tak. Trzeba było odrazu zaznaczyć. Paczki przychodzą po południu.
Jeśli nie pomagasz to nie przeszkadzaj.

czubus1961
Posty: 47
Rejestracja: sob wrz 03, 2011 21:20
Ptaki które hoduję: mam nimfe
Lokalizacja: polska

#37

Post autor: czubus1961 » ndz kwie 15, 2012 17:18

dziekuje a jak to jest z dostawami gdy sie zamowi podczas weekendu?

aklorek
Posty: 75
Rejestracja: pn lut 06, 2012 19:08
Ptaki które hoduję: nimfy, świergotki, rozelle, górskie, księżniczki walli
Lokalizacja: Świebodzin, Lubuskie
Kontakt:

#38

Post autor: aklorek » ndz kwie 15, 2012 18:46

czubus1961 pisze:dziekuje a jak to jest z dostawami gdy sie zamowi podczas weekendu?


Gdy ja zamawiałem podczas wekendu to towar miałem zawsze we wtorek ok. południa.

czubus1961
Posty: 47
Rejestracja: sob wrz 03, 2011 21:20
Ptaki które hoduję: mam nimfe
Lokalizacja: polska

#39

Post autor: czubus1961 » wt kwie 17, 2012 17:50

DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA POLECENIE TEGO SUPER SKLEPU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM KAŻDEGO KTO TYLKO POLECA SKLEPIK hodowlapapug.pl JESTEŚCIE KOCHANI!!!!!!!!!!!!

DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A PANIĄ JUSTYNĘ POZDRAWIAM I DZIĘKUJE ZA WSPANIAŁĄ PRZESYŁKĘ- pozostanę Waszą klientką jestem bardzo zadowolona :mrgreen: :lol: :-D [shadow=darkred][/shadow]

Awatar użytkownika
marcin1987
Posty: 34
Rejestracja: czw mar 29, 2012 15:08
Ptaki które hoduję: Żako, Kragen, Nimfa, Aleksandretta
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#40

Post autor: marcin1987 » pn wrz 17, 2012 16:40

Pierwszy raz zamówiłem w sklepie Justyny i przyznam że od teraz tylko tam będę kupował karmę, jest dobrej jakości i moja papuga ją uwielbia. Polecam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość