Ostrzeżenia użytkowników

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, Krysia-, WOJTEKZ

Zablokowany
Awatar użytkownika
Grzegorz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 853
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:07
Ptaki które hoduję: aleksandretta obrożna, większa, chińska, himalajska, różowopierśna, seledynowa, żako, rudosterka, księżniczka walii, konura słoneczna, ara ararauna
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Ostrzeżenia użytkowników

#1

Post autor: Grzegorz » wt gru 05, 2006 21:50

Zachęcam wszystkich do czytania ostrzeżeń. Myślałem że tym razem uniknę tego typu doświadczeń, tym bardziej że chodzi o tą samą osobę, no ale niestety po dzisiejszych mailach zostałem do tego zmuszony. Nie mam nic przeciwko jawnemu uczęszczaniu Pani Joanny w naszym forum, ale regóły obowiązujące na tamtym forum nie zostaną przyjęte na tym. Osoby rejestrujące się podwójnie i korzystające z tych samych adresów IP będą kategorycznie usuwane. Z poważaniem Grzegorz Kośny
Ostatnio zmieniony sob kwie 05, 2008 00:02 przez Grzegorz, łącznie zmieniany 1 raz.
www.papugi.pl - papugi ogłoszenia
Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia...

JoannaKarocka
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 05, 2006 11:12
Ptaki które hoduję:

#2

Post autor: JoannaKarocka » śr gru 06, 2006 09:58

Wy chyba naprawdę macie jakąś obsesje na moim punkcie...

Oświadczam publicznie (dodałabym, ze świadoma odpowiedzianości karnej, gdyby to nie chodzilo o zabawowe forum), że nie zalożylam konta 123.

Tym samym nie zarejestrowalam sie podwojnie.

W ostrzeżneniu dla uzytkownika 123 Grzegorz pisze, że nie będzie przytaczał tego co do niego napisałam. Tym samym sugeruje, że było to jakies straszne (pewnie chamskie i wulgarne) słowa. A ja tylko grzecznie poprosiłam o wskazanie jaki punkt regulaminu złamałam dodając do podpisu link do strony o mnie (został skasowany, teraz ponownie go wpisałam) oraz zapytałam jaki punkt regulaminu został złamany podaniem w poście watku do strony o książce (o książce, której dotyczył watek) oraz linku do strony o mnie, gdzie pokazuje jakie mam kompetencje do napisania książki o papugach, a właśnie te kompetencje zostały we wcześniejszym poście podwazone. Oba linki zostały skasowane.

Zapytałam także jaki punkt regulaminu nie pozwala na publiczną dyskusję o książce Joanny Karockiej o papugach - ponieważ watek został zamknięty z informacją, że na tym forum o tej książce rozmawiać nie można.

Na pytania te nie dostałam odpowiedzi.

Z poważaniem Joanna Karocka

Awatar użytkownika
WOJTEKZ
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1667
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:12
Ptaki które hoduję: ALEKSANDRETTY OBROŻNE i kilka innych gatunków papug
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontakt:

#3

Post autor: WOJTEKZ » śr gru 06, 2006 10:58

Wiek: 49
Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 81
Skąd: Obok Wrocławia
Poziom: 7
HP: 23/130

18%
MP: 31/62

50%
EXP: 16/16

100%

Dopisz komentarz do postu Wysłany: Dzisiaj 10:20
Niestety pomimo, że mam dobre zdanie o naszych administratora, to bardzo mi się nie podoba dyskryminacja w stosunku do JoannyKarockiej.
Na pewno nie raz będzie mowa o Niej lub o Jej forum i musi się jakoś bronić to po pierwsze a po drugi na pewno ma dużo do powiedzenia i jej opinia będzie maiła znaczenie w niektórych wątkach dyskusji.

Przepraszamy , Twój post został niechcąco skasowany , jednak miałem jeszcze możliwośc go skopiować i jeszcze raz zamieścić.

_________________
Bogdan
To że ktoś mówi iż trzyma ptaki przez 20 lat , wcale nie oznacza że ma o nich jakieś pojęcie. Pamiętajmy że uczymy się przez całe życie.
Pozdrawiam
zawadzki112@poczta.onet.pl
GG 7481455

Awatar użytkownika
rozi
Posty: 114
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 11:10
Ptaki które hoduję:
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4

Post autor: rozi » śr gru 06, 2006 11:39

Chciałabym odpowiedzieć Bogdanowi, choć nie powinno się dyskutować w dziale Ogłoszenia Amina.

Pani Karocka ma, oczywiście, dużą wiedzę na temat papug, ma wiele do powiedzenia, i byłaby naprawdę cennym użytkownikiem forum, ale trzeba zdać sobie sprawę z tego, ile będziemy zmuszeni płacić za Jej uczestnictwo w dyskusjach. Zapłacimy naprawdę fatalną atmosferą, być może stracimy kilku hodowców, będziemy na co dzień nękani Jej agresją. Pani Karocka ma, niestety, zwyczaj ośmieszania przedmówcy, kiedy sama nie ma nic do dodania, nie żal Jej czasu na wyszukiwanie cudzych błędów (choćby ortograficznych) aby udowodnić swoją wyższość. Ma też swoje, latami ciągnące się uprzedzenia, do wielu osób i nie przepuści okazji do dogryzania im i prowokowania ich do kłótni. Należy więc zastanowić się, czy chcemy się z tym szarpać.
everybody's someone

Awatar użytkownika
Grzegorz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 853
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:07
Ptaki które hoduję: aleksandretta obrożna, większa, chińska, himalajska, różowopierśna, seledynowa, żako, rudosterka, księżniczka walii, konura słoneczna, ara ararauna
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

#5

Post autor: Grzegorz » śr gru 06, 2006 11:41

Tematu nie usuwam, ale zamykam...
www.papugi.pl - papugi ogłoszenia
Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia...

Zablokowany

Wróć do „-Ogłoszenia Administratora Forum-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość