Paniczny strach mojej senegalki

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

xlukaszx
Posty: 53
Rejestracja: czw wrz 01, 2011 21:41
Ptaki które hoduję: Senegalka, Konura Sloneczna
Lokalizacja: Tampa, FL
Kontakt:

Paniczny strach mojej senegalki

#1

Post autor: xlukaszx » wt paź 18, 2011 04:08

Paniczny strach mojej senegalki :( Od pewnego momentu jak pisalem mam drugiego ptaka , moja senegalka zaczela sie panicznie mnie bac ? Jakies wytlumaczenie ? Teraz jest tragicznie. Od dwoch dni strasznie sie boi jak zblizam sie do klatki do ptak ucieka na zerdke staje nieruchomo i widac jak szybko oddycha. Jak siedze w pokoju to ptak kuli sie i patrzy sie na mnie ???? Ostatnio chcialem cos zrobic przy klatce wkaladam reke do klatki bo chccialem podniesc zabawke ptak wylecial z piskiem i uciekl pod stol. Moja zona musial ja brac ostatnio przez szmate bo tak zaczela ja dziobac gdzie nasza Senegalka kocha moja zone! Co zrobic i jaka jest przyczyna ? leki zauwazylem po zabawie z drugim ptakiem bo jak go zostawiam to on tragicznie piszczy.. i widze ze wtedy ona wpada w trans!
Tak sobie mysle ze moze choroba psychiczna? Moze ta kobieta wiedzial aco sprzedaje?
Do poki nie bylo drugiego ptaka bylo okej, ale ptaki bardzo sie lubia.
Połączyłam oba posty i zmieniłam tytuł.
Ostatnio zmieniony wt paź 18, 2011 05:20 przez xlukaszx, łącznie zmieniany 1 raz.

xlukaszx
Posty: 53
Rejestracja: czw wrz 01, 2011 21:41
Ptaki które hoduję: Senegalka, Konura Sloneczna
Lokalizacja: Tampa, FL
Kontakt:

#2

Post autor: xlukaszx » wt paź 18, 2011 13:26

Okej, dzieki ale co z ptakiem ???

Awatar użytkownika
Sebobon
Posty: 117
Rejestracja: sob maja 07, 2011 23:15
Ptaki które hoduję: senegalka
Lokalizacja: Dublin / Elbląg

#3

Post autor: Sebobon » wt paź 18, 2011 23:00

xlukaszx może zasięgnij profesjonalnej pomocy. w stanach trzymanie papug zdaje sie być popularne więc powinieneś znaleźć jakiegoś behawiorystę na miejscu.

co wogle wiadomo o twoje senegalce? jaka jest wersja sprzedawcy? ze zdjęć wynika że przebywała z innymi ptakami nie? nie wiadomo jaki wiek, mówisz że mogła mieć małe?

czytam w ''guide to the senegal parrot'' że nawet 3 letnia papuga może przechodzic przez etap ''bojaźliwości'' ale paniczny strach brzmi niepokojąco.

z drugiej strony podobno nawet lusterko może zniszczyc więż z człowiekiem...

cos się zmieniło od tego czasu jak było ok i pojawił sie drugi ptak?

przykro mi że macie problemy.

xlukaszx
Posty: 53
Rejestracja: czw wrz 01, 2011 21:41
Ptaki które hoduję: Senegalka, Konura Sloneczna
Lokalizacja: Tampa, FL
Kontakt:

#4

Post autor: xlukaszx » pn sie 13, 2012 01:20

Dawno tu nie bylem uhh ptaszkowi przeszlo,mysle ze to moze byl taki ekap ptaszek ma sie dobrze i wszystko jest okej!

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Zywienie-zdrowie-hodowla senegalek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość