Prenumerata f&f

O ptakach i nie tylko. Nowości, spostrzeżenia, krytyka.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Awatar użytkownika
mbk
Posty: 118
Rejestracja: wt paź 24, 2006 11:45
Ptaki które hoduję: papugi
Lokalizacja: pod Wrocławiem

Prenumerata f&f

#1

Post autor: mbk » śr sty 10, 2007 16:10

Kiedyś kilka lat temu prenumerowałem f&f ale miałem kilkuletnią przerwę. W grudniu 2006 dostałem gratis egzemplarz f&f i zachęcali mnie do zaprenumerowania. Świetny chwyt marketingowy. Oczywiście zaprenumerowałem.

Awatar użytkownika
wanted
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 105
Rejestracja: czw paź 19, 2006 19:33
Ptaki które hoduję:
Lokalizacja: Nowa Wieś Lęborska
Kontakt:

#2

Post autor: wanted » śr sty 10, 2007 18:15

mbk, gazeta ta jako miesięcznik jest fajna. Sporo jest tam dla różnych ludzi wiadomości jak i ogłoszednia są. Szkoda tylko że nie wychodzi tak wydana jak Exota. :-(

Awatar użytkownika
JC
EKSPERT-HODOWCA
Posty: 1019
Rejestracja: wt lis 28, 2006 22:59
Ptaki które hoduję: gołębie egzotyczne, papugi małe i srednie, zeberki
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

#3

Post autor: JC » śr sty 10, 2007 19:22

Kiedyś wychodziła, ale Orel musiał ciąć koszty i jest jaka jest. Ale chwała mu za to, że był pionierem wydawnictwa w którym hodowcy egzotyki mogli coś dla siebie znaleść. Ponadtto dzięki f&f ruszyły w Polsce giełdy jako spotkania hodowców, w tym najbardziej typowa "tarnowska". Bez Orela i f&f byłoby by to utrudnione lub nawet niemozliwe. Dzięki f&f poznałem Roberta Sobeckiego z którym później wielokrotnie dyskutowałem na temat nawiązania współpracy z "Novą Exotą" lub "Papousci" i się udało. A praprzyczyną tego wszystkiego był hodowca z Opola - Marek Orel. Panie Marku - DZIEKUJĘ!!!

Awatar użytkownika
wanted
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 105
Rejestracja: czw paź 19, 2006 19:33
Ptaki które hoduję:
Lokalizacja: Nowa Wieś Lęborska
Kontakt:

#4

Post autor: wanted » śr sty 10, 2007 21:58

Ja akurat nie prenumeruję F&F ale odbieram ją zawszae w sklepie żony. Nie ma miesiąca kiedy bym jej nie miał. Lubię tą gazetę bo jest tam zawsze coś dla mnie. Dzięki tej gazecie, poznałem też wielu ludzi -hodowców i pasjonatów ptaków. Kilku już odwiedziłem i znam osobiście, a zepewne jeszcze wielu poznam.
Pana M.Orela znam niestety tylko przez telefon i z fotek, ale może kiedyś będzie mi dane ujrzeć go osobiście.
Robert Sobecki zaś, to bardzo dobry znajomy i staram się nakręcać jego czasopismo najlepiej jak umię. Ucieszyłem się że Nowa Exota wyszła na naszym rynku, bo jest to czasopismo poświęcone dla wielu hodowców ptaków z różnych dziedzin. Ba, mogę powiedzieć ze za jakiś czas będzie jeszcze lepsze bo ciągle są prowadzone w tym kierunku kroki.
życzę i chciał bym by było wielkie i kiedyś stało się miesięcznikiem, ale do tego są potrzebni prenumeratorzy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Książki/Artykuły-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość