Prenumerata "Nowa EXota"

O ptakach i nie tylko. Nowości, spostrzeżenia, krytyka.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Awatar użytkownika
Papużka19
Posty: 26
Rejestracja: pn sie 11, 2008 14:30
Ptaki które hoduję: Aleksandretta wielka
Lokalizacja: wielkopolska

Prenumerata "Nowa EXota"

#1

Post autor: Papużka19 » śr lut 29, 2012 21:27

Chciałabym zamówić prenumeratę czasopisma "Nowa Exota". Jednak mam kilka pytań:
1. Czy zamawiając w marcu dostanę prenumeratę na okrągły rok tj od marca 2012 do marca 2013?
2. Wiecie może jaka jest aktualna cena prenumeraty?Na stronie EXOTY jest cena za 2011 rok.
3. Nie posiadam karty klubowej której numer należy podać w tytule wpłaty. Jak ją zdobyć?

W ogóle powiedźcie co nieco o tym miesięczniku. Warto? :) Chciałabym wiedzieć jakich tematów mogę się tam spodziewać. Nie miałam nigdy w dłoni tego czasopisma. Przybliżcie mnie go troszkę proszę :)

Awatar użytkownika
coco39
Posty: 839
Rejestracja: sob lis 25, 2006 12:29
Ptaki które hoduję: papugi
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

#2

Post autor: coco39 » czw mar 01, 2012 10:58

Ad1: tak dostaniesz ale nie od marca '12-marca'13r tylko za cały rok 2012 czyli 6 egzemplarzy.
Ad2: 60 zł za cały rok2012.
Ad3: karte klubową prawdopodobnie dostaniesz przy pierwszej dostawie gazety.
Najlepsze polskojęzyczne czasopismo skupiające artykuły dotyczące hodowliptaków egzotycznych (papug,kanarków,astryldów,gołębi egzotycznych,ptaków wodnych itd,itp dotego porady weterynaryjne ogłoszenia drobne aktualności z loro parku oraz innych ogrodów.Jest co poczytać i dowiedzieć sie można ciekawych żeczy.Naprawde warto.

Najlepiej w sprawie prenumeraty skontaktować sie z red naczelnym Robertem Sobeckim(697 971 004) lub jego "prawą reką" Jerzym Ćwikiem (znajdziesz go na tym forum jako JC)

Tak na marginesie to szkoda ze nie udało sie do tej pory wprowadzić polskojęzycznej wersji czasopisma "Papoušci"
Pozdrawiam
ArekP
http://arek-papugi.eu/

Awatar użytkownika
Papużka19
Posty: 26
Rejestracja: pn sie 11, 2008 14:30
Ptaki które hoduję: Aleksandretta wielka
Lokalizacja: wielkopolska

#3

Post autor: Papużka19 » czw mar 01, 2012 17:53

Dziękuję serdecznie za odpowiedź i pokierowanie do odpowiednich osób :)
Już napisałam do Pana R. Sobeckiego ,lecz niestety dotychczas bez odpowiedzi. Rozumiem jednak , że to zabiegany człowiek :)
Przed chwilą postanowiłam napisać też do użytkownika JC. Liczę , że otrzymam odpowiedź :)
Dziękuję
pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Książki/Artykuły-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość