Spotkanie senegalek

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Awatar użytkownika
jolly_mah
Posty: 91
Rejestracja: pt lut 18, 2011 20:55
Ptaki które hoduję: senegalka
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Spotkanie senegalek

#1

Post autor: jolly_mah » czw mar 21, 2013 04:44

Hej wszystkim, od pewnego czasu męczy mnie jedna myśl - chciałabym aby mój senegalec poznaj inne senegalki. Tzn. mam nadzieję, że wyszłoby mu to na dobre, takie małe spotkanie towarzyskie i tylko miałby z tego frajdę ;) Ale własnie tu jest ten problem, że nie jestem do końca przekonana czy na pewno tak jest i chciałam poznać opinię innych, a może ktoś miał taką sytuację i podzieli się spostrzeżeniami? Co myślicie o tym, aby zorganizować spotkanie 2 czy 3 senegalców? Kubusia mam od Wojtka, który twierdzi, że takie papugi nie powinny mieć problemu z dogadaniem się z inną papugą, ale pytanie czy "nie mieć problemu" oznacza, czy będzie to dla nich coś fajnego, pozytywnego? Jestem bardzo ciekawa waszych opinii :)
Karoline

Awatar użytkownika
jolly_mah
Posty: 91
Rejestracja: pt lut 18, 2011 20:55
Ptaki które hoduję: senegalka
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

#2

Post autor: jolly_mah » pt mar 22, 2013 11:27

Na prawdę nikt nie ma na ten temat zdania? A może jest to ktoś z Wrocławia kto ma senegalkę i chciałby się z nami spotkać (ze mną i Kubusiem ;))?
Karoline

Awatar użytkownika
garadiela
Posty: 92
Rejestracja: sob lut 06, 2010 12:39
Ptaki które hoduję: Nimfy
Lokalizacja: czestochowa

#3

Post autor: garadiela » pt mar 22, 2013 13:20

A jaki ma to sens ?Bo ja nie widze zadnego...Papugi to nie ludzie,one nie organizuja sobie spotkan na kawe :lol: :mrgreen:
Dla mnie to niepotrzebne stresowanie ptaka ktory nie zrozumie zupelnie sytuacji.Bo co,najpierw pojawi sie kolega/kolezanka a pozniej zniknie?
Nie lepiej po prostu dokupic druga senegalke? :-P

Awatar użytkownika
jolly_mah
Posty: 91
Rejestracja: pt lut 18, 2011 20:55
Ptaki które hoduję: senegalka
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

#4

Post autor: jolly_mah » pt mar 22, 2013 14:01

No własnie zastanawiam się nad tym czy to ma jakiś sens czy nie, dlatego pytam :) nie chce stresowac mojego ptaszka, tylko chciałabym aby to była dla niego przyjemność. a nie myślisz, że taka zabawa z inną papugą mogłaby mu sprawić frajdę? przypomniałby sobie że jest papugą itp? Wychowywał się z rodzeństwem, więc może by mu to sprawiło radość?
Karoline

Awatar użytkownika
garadiela
Posty: 92
Rejestracja: sob lut 06, 2010 12:39
Ptaki które hoduję: Nimfy
Lokalizacja: czestochowa

#5

Post autor: garadiela » pt mar 22, 2013 14:03

Mysle ze to tak nie zadziala...To nie psy 8-) Zrobisz ptakowi wode z mozgu,dolaczy obca papuga i za chwile zniknie.A dwa ze moze dojsc agresja/zazdrosc np w obronie ciebie czy terytorium...
No nie wiem,na moje oko to bez sens.

Awatar użytkownika
fotorobart
Posty: 481
Rejestracja: śr gru 28, 2011 21:50
Ptaki które hoduję: Nic nie hoduję. Mam członków rodziny: Wacka i Kasię
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#6

Post autor: fotorobart » pt mar 22, 2013 14:28

to bez sensu - mz

rozella39
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 13, 2013 16:39
Ptaki które hoduję: konury rudosterki aleksy senegalki , księżniczki , katarzynki
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

#7

Post autor: rozella39 » wt kwie 02, 2013 17:51

dokładenie jak pisza papuga nie zrozumie takiego spotkania i bedzie rozczarowana jak sie rozstanie z koegą /koleżanką ja mieszkam pod Wrocławiemi mam na zbyciu dwie senegalki jedną samice troche oswojoną byłą kiedyś recznie karmiona ale wylądowała w wolierze z innymi papugamni które skaleczyły jej brzuch było to w styczniu tego roku ale rana sie łądnie zagoiła i obrosła piórkami moge sprzedac tanio i umożliwie wcześniej zapoznanie sie papug u mniu wiec bedzie można zobaczyć czy sie polubią. tel do mnie 604333298
ppaugi

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Pozostałe tematy dotyczące senegalek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości