Merytoryczna jakość forum

Tutaj piszemy jakie w przyszlości chcielibyśmy utworzyć działy, oraz zgłaszanie problemów, błędów, usterek itp.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Awatar użytkownika
Krysia-
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1620
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 16:06
Ptaki które hoduję: Haszunia i jego heterę
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Merytoryczna jakość forum

#1

Post autor: Krysia- » wt lut 10, 2009 06:18

Od pewnego czasu zauważyłam, że JAKOŚĆ i SENS pisanych wypowiedzi bardzo się obnizyły co niestety ale ujemnie wpływa na całość merytoryczną forum.

Pojawiło się bardzo dużo postów z zaledwie jednosłowną lub kilku wyrazową, nic konkretnego nie wnoszącą wypowiedzią .
Tematy są przez takie gadulstwo porozciągane, niektóre wręcz nie dają prawie żadnych konkretnych informacji, w jednym zasadniczym temacie pojawia się kilka różnych, nowych wątków. Powstaje swego rodzaju masło maślane...................
Nowi userzy poszukujący wiadomości nie są w stanie dokopać się do czegoś konkretnego dla siebie......
W związku z powyższym bardzo proszę :-D Szanownych Forumowiczów o rozwagę i konkretne, rzetelne pisanie dla dobra nas wszystkich czyli forum. Nie chcemy by ,,nasz dom" wyglądał jak śmietnik lub coś w rodzaju zwykłego komunikatora typu gg.

Jeśli masz do powiedzenia jedno lub kilka nic nie wnoszących dla forum słów - nie pisz.
Jeśli masz coś do powiedzenia - pisz ale staraj się udzielić dłuższej, wyczerpującej wypowiedzi.
Jeśli chcesz tylko pogadać - od tego jest box i Offtopic - tam można pisać do woli o wszystkim i o niczym.

Mam nadzieję, że Szanowne Koleżeństwo przyjmie ten apel do swojej wiadomości.
Jednocześnie z przykrością informuję, że posty nic nie wnoszące dla dobra forum bedą natychmiast kasowane.
Forum ma wyglądać jak forum a nie jak piaskownica do zabawy.

Awatar użytkownika
wacek667
Posty: 95
Rejestracja: czw gru 25, 2008 10:34
Ptaki które hoduję: Aleksandretty obrożne, nimfy
Lokalizacja: Puławy, Lublin
Kontakt:

#2

Post autor: wacek667 » wt lut 10, 2009 13:43

Popieram w 100% ale sam też przez takie coś przechodziłem(ale czy przeszedłem :-D ), że zakładałem nowe tematy. Tak, tak trzeba na początek przejrzeć całe forum. Wiem, że to trudne no ale nawet mnie nudzi czytanie po 100 razy tych samych tamatów(nawet jak jest to także mój własny :-P ). Także i ja apeluję o rozwagę.
PS. Mam nadzieję, że mój post nie znajdzie się zaraz w koszu :mrgreen:
Mawiano mi albo rybki albo akwarium. No cóż wybrałem papugi.

Awatar użytkownika
Krysia-
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1620
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 16:06
Ptaki które hoduję: Haszunia i jego heterę
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3

Post autor: Krysia- » wt lut 10, 2009 16:32

wacek667 pisze:........ Tak, tak trzeba na początek przejrzeć całe forum. Wiem, że to trudne no ale nawet mnie nudzi czytanie po 100 razy tych samych tamatów....................

Apel dotyczy zarówno starszych userów jak i tych nowych.
......... a nas nudzi po 100 razy odpowiadanie na te same pytania :!:

Awatar użytkownika
Grzegorz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 853
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:07
Ptaki które hoduję: aleksandretta obrożna, większa, chińska, himalajska, różowopierśna, seledynowa, żako, rudosterka, księżniczka walii, konura słoneczna, ara ararauna
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

#4

Post autor: Grzegorz » wt lut 10, 2009 16:49

I mi się oberwało na gadulcu :-) he he
www.papugi.pl - papugi ogłoszenia
Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia...

Awatar użytkownika
Krysia-
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1620
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 16:06
Ptaki które hoduję: Haszunia i jego heterę
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#5

Post autor: Krysia- » pt lut 22, 2013 13:05

Nadal przypominam o zachowaniu merytoryki tematów :!:
Pojawiają się posty absolutnie nie związane z danym zagadnieniem przez co robi się bałagan. Nie wiadomo gdzie szukać konkretnych porad bo przez taki offtop powstaje masło maślane.
Zatem uprzedzam, że posty nie merytoryczne w tematach będą usuwane bez jakichkolwiek wyjaśnień :!:

Zablokowany

Wróć do „Sprawy dotyczące wyglądu, tematów oraz prawidłowości działania forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości