Wysyłanie prywatnych wiadomości

Tutaj piszemy jakie w przyszlości chcielibyśmy utworzyć działy, oraz zgłaszanie problemów, błędów, usterek itp.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Awatar użytkownika
Figa
Posty: 715
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 21:02
Ptaki które hoduję: Amazonka niebieskoczelna
Lokalizacja: śląskie

Wysyłanie prywatnych wiadomości

#1

Post autor: Figa » ndz lis 11, 2007 10:54

Mam takie pytanie , dlaczego po napisaniu prywatnej wiadomości ona od razu nie zostaje wysyłana, tylko jest przechowywana długi czas w skrzynce "do wysłania", jest to kłopotliwe !

Iwona346
Posty: 366
Rejestracja: wt lis 07, 2006 12:58
Ptaki które hoduję:
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#2

Post autor: Iwona346 » ndz lis 11, 2007 11:12

Wydaje mi się, że wiadomośc tam "wisi" do czasu odbioru jej przez Adresata....W ten sposób mamy kontrolę nad tym kiedy ją Adresat odczytał....

Popzdrawiam
Iwona

Awatar użytkownika
Figa
Posty: 715
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 21:02
Ptaki które hoduję: Amazonka niebieskoczelna
Lokalizacja: śląskie

#3

Post autor: Figa » ndz lis 11, 2007 12:16

Acha, może tak być, ale nie wydaje mi się, bo jak przychodzi nowa wiadomość to jest to bardzo widoczne i myślę, że wszyscy od razu tam zaglądają jak maja tylko taki czerwony komunikat.

Awatar użytkownika
haaszek
Posty: 473
Rejestracja: czw gru 14, 2006 19:57
Ptaki które hoduję: papużki faliste
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

#4

Post autor: haaszek » ndz lis 11, 2007 12:57

Czasem ktoś nie ma zanaczonego powiadamiania o nowej wiadomosci i otwierania nowgo okna przychodzącej wiadomości i dopiero kiedy zauważy na górze mały napis "masz 1 wiadomość" wchodzi do swojej skrzynki i odczytuje. Wiadomości znikają ze skrzynki Do Wysłania dopieo kiedy adresat wejdzie na Forum. Tak było przynajmniej na Forum Papużki Falistej.

Awatar użytkownika
Grzegorz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 853
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:07
Ptaki które hoduję: aleksandretta obrożna, większa, chińska, himalajska, różowopierśna, seledynowa, żako, rudosterka, księżniczka walii, konura słoneczna, ara ararauna
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

#5

Post autor: Grzegorz » ndz lis 11, 2007 13:56

He he, nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale jak to bardzo Was nurtuje, to możecie sobie poeksperymentować wzajemnie. Ja nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, bo nigdy nie miałem z tym problemów...
www.papugi.pl - papugi ogłoszenia
Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia...

Awatar użytkownika
Grzegorz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 853
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:07
Ptaki które hoduję: aleksandretta obrożna, większa, chińska, himalajska, różowopierśna, seledynowa, żako, rudosterka, księżniczka walii, konura słoneczna, ara ararauna
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

#6

Post autor: Grzegorz » sob gru 18, 2010 14:36

Niedługo ma być aktualizacja skryptu, może coś pomoże bo narazie to sam nie jestem w stanie tego zrobić:(
www.papugi.pl - papugi ogłoszenia
Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące wyglądu, tematów oraz prawidłowości działania forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość