czy lotki odrastaja???

-w wolierach zewnetrznych-wewnętrznych i klatkach-)przygotowanie ptaków do lęgów,sukcesy hodowlane-wszystko to wymaga doskonałej znajomości biologi,zoologi,ornitologi,botaniki,fizjologi-szereg i cały podział biologiczny jest bardzo waznym obiektem zainteresowań przyszłego hodowcy,nie tylko dla siebie a wiedza potrzebna również na przyszłośc dla innych-

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Handzia
Posty: 19
Rejestracja: sob sie 18, 2012 18:25
Ptaki które hoduję: faliste, zako, nimfa
Lokalizacja: Polska

czy lotki odrastaja???

#1

Post autor: Handzia » wt kwie 09, 2013 14:43

Witam.
Ostatnio zauwazylam, mojemu zakusiowi zwisala lotka, byla polamana poniewaz sprobowal poleciec w nowe miejsce. Po jakims czasie jak rozprostywal skrzydlo zauwazylam brak 3 takich lotek. Moje pytanie brzmi czy to objaw pierzenia sie i czy lotki odrastaja? Dodam, ze ma 5,5 miesiaca oraz, ze go regularnie pryskam woda. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
sqrczybyk
Posty: 403
Rejestracja: wt mar 08, 2011 10:30
Ptaki które hoduję: Żako Kongijskie, Kakadu żółtolica
Lokalizacja: Koziegłowy/Poznań
Kontakt:

#2

Post autor: sqrczybyk » wt kwie 09, 2013 14:45

Tak, odrosną.

Adrian1
Posty: 365
Rejestracja: czw lis 03, 2011 11:33
Ptaki które hoduję: Kakadu Alba - para
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

#3

Post autor: Adrian1 » wt kwie 09, 2013 14:51

Tylko że trochę to potrwa w zależności od tego czy lotka jest wyrwana cała czy połamana. Jak wyrwana calutka to powinna szybko odrosnąć jak nie to troche czasu minie..

Handzia
Posty: 19
Rejestracja: sob sie 18, 2012 18:25
Ptaki które hoduję: faliste, zako, nimfa
Lokalizacja: Polska

#4

Post autor: Handzia » wt kwie 09, 2013 14:52

jedna jest polamana a co sie stało z pozostalymi dwoma to nie wiem. pewnie wypadly.

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Rozmnażanie i pielęgnacja/ hodowla domowa-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości