Owoce i warzywa dla młodych?

Pamiętajmy, że papuga ma dostęp tylko do tego, co jej podamy. Niezwykle ważny jest urozmaicony jadłospis.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Kuba123
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 19, 2015 19:36
Ptaki które hoduję: Aleksandrette Obrożną

Owoce i warzywa dla młodych?

#1

Post autor: Kuba123 » śr cze 24, 2015 18:38

Czy w wieku 6/7 tyg mogę zacząć dawać(starsze aby były bardziej miękkie) owoce oraz warzywa?
Jeżeli tak to jakie polecicie dla młodych aleksandrett obrożnych owoce i warzywa, a ję=eśli jeszcze nie próbować podawać to w jakim wieku zacząć???

procent
Posty: 52
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:45
Ptaki które hoduję: Aleksandretta obrożna
Kontakt:

#2

Post autor: procent » pt cze 26, 2015 13:14

Jest cały dział o zywieniu. Przeczytaj szczególne te przypięte tematy.
Sam się wiele nauczyłem dzięki nim. Teraz jest super okres, jest mnóstwo owoców na bazarkach
Moja ulubiona palarnia kawy :)

papug0wa
Posty: 5
Rejestracja: pt lip 31, 2015 11:14
Ptaki które hoduję: Papugi

#3

Post autor: papug0wa » pt lip 31, 2015 11:24

Musisz spróbować i zobaczyć, czy papuga jest na to gotowa i czy będzie chciała zjeść owoce lub warzywa, które jej podasz. Niestety, nie wszystko im pasuje ;)

Awatar użytkownika
Al
Posty: 1904
Rejestracja: pt paź 05, 2007 15:30
Ptaki które hoduję: nierozłączki, świergotki, lilianki, modrolotki, nimfy, faliste, drobna egzotyka, barabandy
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

#4

Post autor: Al » ndz sie 02, 2015 16:37

Czego Jaś nie nie nauczy tego Jan nie będzie umiał, mlody bierze przykład z rodziców i je to co jedza rodzice - owoce i warzywa powinny dostawac ptaki siedzace w budce , rodzice powinni ich tym karmić, jak nie dasz tego rodzicom to młode sie nie naucz ą

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Pokarmy i żywienie Aleksandrett-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości