Higiena ptaków

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Patrycja8801
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 20, 2020 12:58
Ptaki które hoduję: Modrolotka czerwonoczelna

Higiena ptaków

#1

Post autor: Patrycja8801 » wt paź 20, 2020 13:16

Witam. Mam pytanie odnośnie Parki modrolotkami, które dostałam 2 dni temu. Ptaszki maja rok. Poprzednia właścicielka z tego co widziałam chyba nie dawała im się kapać w klatce. Daje im tam spory pojemniczek z woda ale do tej pory z niego nie korzystały. Oczywiście wodę wymieniam na nowa jak tylko widzę ze coś w niej pływa ale to im różnicy za bardzo nie robi. Korzystają z niego jak z poidełka a kąpielą nie są zainteresowane. Nie mam pojęcia jak je do tego zachęcić. Przyznał się szczerze ze nigdy nie hodowalam ptaków i muszę nabrać doświadczenia ale staram się im dać jak najlepsze warunki. Widzę tez ze bardziej odważny ptaszek ma chyba mała infekcje jednego oka. Zastanawiam się czy może to byc spowodowane zła dieta jaka miały u poprzedniej właścicielki. Dostawały tam jedzenie dla kanarków plus jabłko i winogrona. Odkąd przyjechały do nas ciagle im daje coś nowego typu warzywa, owoce, nabiał i oczywiście odpowiednia karmę dla papug- przynajmniej taka mi polecili w sklepie. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki :) moja parka napewno tez :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Żywienie-zdrowie-hodowla modrolotek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości