Zakup Lory Wielkiej

Prosimy o zamieszczanie ogłoszeń również na http://www.papugi.pl Ogłoszenia tutaj dodane będą kasowane automatycznie po 30 dniach od ostatniego postu.

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

matteo44
Ptaki które hoduję: aktualnie nic (kiedyś nimfy teraz szykuje się do zakupu lory wielkiej)

Zakup Lory Wielkiej

Post autor: matteo44 » pn lip 30, 2018 15:44

Witam
Od dłuższego czasu myślę nad zakupem Lory Wielkiej czy ktoś zna jakąś dobrą hodowle?
Jeśli tak to proszę o namiary.
Dodam że mieszkam na śląsku w okolicy Raciborza najlepiej gdyby hodowla była na terenie woj. śląskiego lub opolskiego(ale nie koniecznie <biggrin> ).
Za odpowiedzi z góry dziękuje <biggrin> .

Awatar użytkownika
Figa
Ptaki które hoduję: Amazonka niebieskoczelna

Post autor: Figa » wt lip 31, 2018 09:39

Skontaktuj się z Pysią z tego forum, ona ma Lory i inne papugi, ja mogę ją polecić z czystym sumieniem, sama u niej nie kupiłam swojej papugi, ale to tylko dlatego, że mam amazonkę, a ona Amazonek nie hoduje. Ptaki ma przebadane na wirusy, co jest niestety rzadkością. Możesz jej szukać na fb, jak chcesz, to podam imię i nazwisko w PW.

matteo44
Ptaki które hoduję: aktualnie nic (kiedyś nimfy teraz szykuje się do zakupu lory wielkiej)

Post autor: matteo44 » wt lip 31, 2018 11:09

Dziękuję za pomoc
Chciałbym poprosić o imię i nazwisko na PW

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupię”