Rudosterka Fred

-każdy nowy temat to nowa galeria jednego utzestnika forum-

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

Bercicki
Ptaki które hoduję: Aktualnie hoduje nimfy, faliste, modrolotki, rozelle królewskie, rudosterke zielonolice

Re: Rudosterka Fred

Post autor: Bercicki » pn kwie 29, 2019 12:04

Dzięki wielkie dziewczyny, Coraz częściej się zastanawia, z Frania staram się spędzać praktycznie cały dzień. Tylko ... rano pracuję i nie zawsze jest Ktoś z domowników, żeby pobawić się z nią. Już bym najchętniej jej kupił, towarzysza już od zaraz, ale fundusze na razie nie pozwalają.

Bercicki
Ptaki które hoduję: Aktualnie hoduje nimfy, faliste, modrolotki, rozelle królewskie, rudosterke zielonolice

Post autor: Bercicki » pn maja 06, 2019 12:18

Hejka, dawno nic nie mówiłem o zachowaniu Frani. Mogę powiedzieć tyle straszny wariat. Jest bardzo energiczna, bardzo lubi na czymś wisieć najbardziej na kablu od ładowarki, najczęściej wtedy gdy z niego korzystam. Cały czas cmoka i daje buziaczki tak sama z siebie w usta i policzki😊 Uczę hej trochę sztuczek jak narazie umie na hasło ,,obrót,, obrócić wokół własnej osi. Nie może być sama w pokoju, gdy tylko wyjde z pokoju i zostawię uchylone drzwi to przeciska się przez szpare i szuka ludzi. Wyobraźcie sobie jaka miałem ggniespodziankę gdy siedziałem w kuchni A nagle przelatuje do mnie Frania. Jest z niej straszny częścioch, zawsze pomaga sprzątać, jeżdżąc na odkurzaczu haha. Lubi też rozglądać wodę z szklanki i potem się w tym wytarzac. Pomaga mi umyć blat 😉 Nie ma na szczęście tendencji do gryzienia nie robi tego. Uwielbia leżeć na plecach i się turlac. Jest mega mega śmieszna. Nie znosi mojego psa atakuje go muszę trzymaj C ich jak najdalej od siebie bo inaczej Frania nie dała by mu spokoju. Zawiesza mu sie na uszach, podgryza łapki. Piesek jest mały i straszna z niego ciamajda nigdy nawet nie warknol na nic. Ale razem nie mają kontaktu. Bo się boję że jednak coś jej zrobi. Pieszchoch z niej taki że szok sama drapie się o mój palec 😅 Ogólnie świetny z niego pupil bardzo polecam. W czerwcu najprawdopodobniej Frania będzie miała towarzysza 😁

Bercicki

Post autor: Bercicki » pn maja 06, 2019 12:29

@Agata82 Czy w Częstochowie Pan Tomasz wysyła papugi ?

Awatar użytkownika
Agata82
Ptaki które hoduję: Ruffi -ręcznie karmiona rudosterka zielonolica, mutacja yellow sided

Post autor: Agata82 » pn maja 06, 2019 14:30

Wysyła bez problemu, ale u niego to już musisz dzwonić i pytać czy coś będzie miał i kiedy, ewentualnie zapisać się na listę oczekujących ;)

Bercicki

Post autor: Bercicki » pn maja 06, 2019 17:17

Aha okej dzięki. A na tb mogę napisać

Awatar użytkownika
Agata82
Ptaki które hoduję: Ruffi -ręcznie karmiona rudosterka zielonolica, mutacja yellow sided

Post autor: Agata82 » pn maja 06, 2019 19:22

Możesz, ale z rozmowy z nim wywnioskowałam, że woli rozmowy telefoniczne, bo na FB ludzie zasypują go non stop zapytaniami, często bez pokrycia w rzeczywistości

Bercicki

Post autor: Bercicki » pn maja 06, 2019 21:33

Aha okej dzięki Agatko, może będzie mieć jakas w czerwcu

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Nasze prywatne galerie-”