Dziwne zachowanie

Pytania i problemy związane z zachowaniem aleksandrett.

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

Malakeja
Ptaki które hoduję: Aleksandretta różowopierśna

Dziwne zachowanie

Post autor: Malakeja » wt kwie 16, 2019 12:01

Od pewnwgo czasu moja Aleksa sie dziwnie zachowuje, a mianowicie jak mnie widzi to zaczyna wszystko niszczyc (w klatce) albo idzie na dno kuwety, głowe opiera o kuwete i zaczyba jakby kopać (jakby próbowała głową się przebić. Jest wypuszczana normalnie.

Awatar użytkownika
Agata82
Ptaki które hoduję: Ruffi -ręcznie karmiona rudosterka zielonolica, mutacja yellow sided

Post autor: Agata82 » wt kwie 16, 2019 15:04

Bardzo prawdopodobne ze się cieszy na Twój widok i liczy na to , że ją wypuścisz :) Chciałaby spędzać z Tobą dużo czasu :)

Malakeja
Ptaki które hoduję: Aleksandretta różowopierśna

Post autor: Malakeja » wt kwie 16, 2019 18:03

Agata82 pisze:
wt kwie 16, 2019 15:04
Bardzo prawdopodobne ze się cieszy na Twój widok i liczy na to , że ją wypuścisz :) Chciałaby spędzać z Tobą dużo czasu :)
Właśnie jak do niej podchodzę to dopiero zaczyna to robić tak jakby na złość. Kiedy wkładam rękę. żeby ką pogłaskać to ona zaczyna keszcze bardziej
Mogła sie na mnie obrazić za łapanie jej ? Zdążyło się, ż sama musiałam ją złapać w ręce i umieścić w klatce
A po wypuszczeniu idzie sobie dalej ode mnie

Awatar użytkownika
Agata82
Ptaki które hoduję: Ruffi -ręcznie karmiona rudosterka zielonolica, mutacja yellow sided

Post autor: Agata82 » wt kwie 16, 2019 19:09

ciężko wyczuć, minie trochę czasu i sama będziesz świetnie rozpoznawać o co jej chodzi, kiedy się obraża, a kiedy cieszy :)

Awatar użytkownika
fotorobart
Ptaki które hoduję: Wacek i Kaśka
Kontakt:

Post autor: fotorobart » pt kwie 19, 2019 06:58

Malakeja pisze:
wt kwie 16, 2019 18:03
Agata82 pisze:
wt kwie 16, 2019 15:04
Właśnie jak do niej podchodzę to dopiero zaczyna to robić tak jakby na złość. Kiedy wkładam rękę. żeby ką pogłaskać to ona zaczyna keszcze bardziej
Mogła sie na mnie obrazić za łapanie jej ? Zdążyło się, ż sama musiałam ją złapać w ręce i umieścić w klatce
A po wypuszczeniu idzie sobie dalej ode mnie
Pokazuje Ci jak jest wkurzona, (samotnym?) siedzeniem w klatce :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowanie aleksandrett.”