CHORA ZEBERKA !!!

Pamiętajmy, że leczyć powinien lekarz. Porady udzielane na forum to tylko dodatkowa pomoc.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

sonnyblackk
Posty: 6
Rejestracja: śr lip 14, 2021 06:58
Ptaki które hoduję: Papużki zeberki

CHORA ZEBERKA !!!

#1

Post autor: sonnyblackk » pt kwie 15, 2022 20:36

Bardzo proszę o pomoc, jedna z moich 4 zeberek, od rana praktycznie śpi, ma blade łapki jest lekko napstroszona, jest chyba tak słaba ze pierwszy raz mogę ja głaskać i nje ucieka ( chyba po prostu nie ma siły ) reszta ptaków czuje się świetnie, bardzo się martwię ponieważ nie ma w mojej okolicy weta który zajmuje się ptakami, co mogę zrobić na własna rękę żeby spróbować jej pomoc ?

marcin19800
Posty: 380
Rejestracja: pt lis 29, 2019 20:05
Ptaki które hoduję: nimfy, gołąbki diamentowe
Lokalizacja: Odense, DK

#2

Post autor: marcin19800 » pt kwie 15, 2022 23:25

zapewnij jej cieplo i spokoj. postaw klatke obok kaloryfera/grzejnka ptak ma normalnie ok 40 s. C nie moze walczyc z choroba i zapewnic sobie cieplo. n

sonnyblackk
Posty: 6
Rejestracja: śr lip 14, 2021 06:58
Ptaki które hoduję: Papużki zeberki

#3

Post autor: sonnyblackk » sob kwie 16, 2022 12:09

Właśnie dowiedziałem się ze jest wet u mnie w mieście który zajmuje ske ptakami, przyjechałem ale okazało się ze jest zamknięte do wtorku, kolejny dzień ptak cały czas śpi ale czasem poleci coś zjeść, nie widziałem ze pije wodę, czy mogę jej jakoś podać wodę do picia ? Lub podać coś co trochę ja wzmocni ? Dziękuje za odpowiedz

mamsjehehhwhwhw
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 18, 2022 19:46
Ptaki które hoduję: Amadyny zebrowate

#4

Post autor: mamsjehehhwhwhw » wt kwie 19, 2022 20:22

Nie poddawaj jej wody!! Może jej zalać jakieś gruczoły i nie będzie mogła latać. Wiem ze dawno było to ogłoszenie ale moja papużka miała tak samo i dzisiaj odeszła. Wydaje mi się że może zdechnąc zależy to też czy to samiec czy samiczka

Awatar użytkownika
WOJTEKZ
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1667
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:12
Ptaki które hoduję: ALEKSANDRETTY OBROŻNE i kilka innych gatunków papug
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontakt:

#5

Post autor: WOJTEKZ » śr kwie 20, 2022 13:00

mamsjehehhwhwhw pisze:
wt kwie 19, 2022 20:22
Nie poddawaj jej wody!! Może jej zalać jakieś gruczoły i nie będzie mogła latać. Wiem ze dawno było to ogłoszenie ale moja papużka miała tak samo i dzisiaj odeszła. Wydaje mi się że może zdechnąc zależy to też czy to samiec czy samiczka
Same bzdury, poza tym że ptak odszedł. <Glupek2>
To że ktoś mówi iż trzyma ptaki przez 20 lat , wcale nie oznacza że ma o nich jakieś pojęcie. Pamiętajmy że uczymy się przez całe życie.
Pozdrawiam
zawadzki112@poczta.onet.pl
GG 7481455

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Choroby papug-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość