Heniek

(-Takie właśnie Forum jest duzo lepsze niż niejedna fachowa literatura z którą powinie każdy zapoznac sie przed zakupem papugi oraz systematycznie po zakupie -co umozliwi dużo lepsze warunki życia naszej żako-)

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

glizda177
Posty: 603
Rejestracja: pt gru 26, 2008 20:15
Ptaki które hoduję: lora wielka aleksandretty patagonki senegalki żako kakadu
Lokalizacja: dolnośląskie

#41

Post autor: glizda177 » pt sty 14, 2011 19:09

dla tego ptak z drugiej ręki jest na prawde dobrym wyborem . Młode można miec jak ma się doświadczenie .Czasem z takim ptaszkiem po przejściach jest mniej zachodu nuż z młodziakiem . Przewidujesz zachowania .. a u młodego musisz go tego nauczyc.

Awatar użytkownika
pabloj
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 24, 2009 09:34
Ptaki które hoduję: Aleksandretty
Lokalizacja: Limanowski
Kontakt:

#42

Post autor: pabloj » pn sty 24, 2011 12:24

masher87, i jak tam żywot Heńka?
"Ludzie stoją niżej od papug, niezależnie od wysokości żerdzi." :)
http://www.garnek.pl/pabloj/a

papugi
Posty: 166
Rejestracja: śr mar 30, 2011 06:08
Ptaki które hoduję: szare, kakatoes
Lokalizacja: Kanada
Kontakt:

#43

Post autor: papugi » czw kwie 21, 2011 00:52

masher87 pisze:w ogóle to byście mi coś doradzili-bo sam już nie wiem co mam zrobić..szkoda mi tego chwilami wrednego paputa:) a zarazem boje się go -jak czasami się zbliżam z mopem by podloge przetrzeć strasznie warczy, syczy i szaleje...ale nie robie szybkich ruchów...ale czesciej jest spokojny, podejde dam mu mandarynke, wezmie i jest ok..mieszkam sam więc nawet nie ma kto mi doradzić..wiem,ze jak go teraz nie sprzedam.. to juz pozniej tym bardziej...


Maz jeszcze ptaka? chyba nie...szkoda
bo twoj kongo jest normalny..

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Zakup transport- oswajanie i socjalizacja żako-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość