-nasza żako mówi ludzkim głosem-

(-żako są papugami które najlepiej z pośród wszystkich papug naśladują mowę ludzką-miauczenie kota,szczekanie psa,kichanie,gwizdanie,skrzypienie drzwi,śmiech oraz wiele innych dzwieków-)

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

PAKITOS
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 22:52
Ptaki które hoduję: ŻAKO
Lokalizacja: WARSZAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

#21

Post autor: PAKITOS » pt mar 18, 2011 08:33

moj zczol gagac majac 8-10 m-cy teraz gada jak najety kicha wola psa po imieniu gwizdze na niego a ma teraz 14 m-cy

Awatar użytkownika
Klaudyna
Posty: 29
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:27
Ptaki które hoduję: Żako Kongijskie
Lokalizacja: Dolnośląskie

#22

Post autor: Klaudyna » pt mar 18, 2011 14:20

To fajnie :-D Mój Rico ma siódmy miesiąc, mówi swoje imię, dzień dobry, naśladuje różne dzwięki i szczekanie mojej suczki Shih Tzu jak narazie idzie mu dobrze. :lol:

PAKITOS
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 22:52
Ptaki które hoduję: ŻAKO
Lokalizacja: WARSZAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

#23

Post autor: PAKITOS » pt mar 18, 2011 19:38

I JA MAM SHIH TZU Z PAPUGA SIE UWIELBIAJA WARIUJA RAZEM W JAKIM WIEKU JEST TWOJ PIESEK MOJ MA POLTORA ROKU :-D
Ostatnio zmieniony sob mar 19, 2011 05:02 przez PAKITOS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Klaudyna
Posty: 29
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:27
Ptaki które hoduję: Żako Kongijskie
Lokalizacja: Dolnośląskie

#24

Post autor: Klaudyna » pt mar 18, 2011 21:10

PAKITOS pisze:I JA MAM SHIH TZU Z PAPUGA SIE UWIELBIAJA WARIUJA RAZEM W JAKIM WIEKU JEST TWOJ PIESEK MOJ MA POLTORA ROKU ? :-D


Chyba nie powinnam tutaj odpowiadać, na twoje pytanie, bo to nie jest na temat, i post może zostać usunięty. Rico bardzo interesuje się sunią, ale narazie na odległość, nawet sie boję aby Viki bo tak ma na imie sunia, żeby nie zrobiła krzywdy Ricowi, bo jak zechce się z nim bawić, mogłaby mu coś zrobić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Jak nauczyc mówić naszą "Zako"-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość