Zenek i inne nasze papugi

-każdy nowy temat to nowa galeria jednego utzestnika forum-

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

Awatar użytkownika
Rozalka:)
Ptaki które hoduję: Lilianki, rudosterka zielonolica, papużki faliste

Re: Zenek i inne nasze papugi

Post autor: Rozalka:) » pt sie 16, 2019 12:17

Ja ogółem papug nie ważę bo większość nie jest oswojona, a Zenek się boi wagi <haha> Jedynie właśnie te dwa maluchy. Podobno w tym wieku niedowaga jest normalna, czasami jak tego starszego biorę na ręce to taki drobniutki się wydaje w stosunku do młodszego. Ale skoro po paru dniach ważenia waga stoi niemal w miejscu (dzisiaj wróciło do 36g) to się uspokoiłam, że jednak wystarczająco już same jedzą i widziałam też że piją :-) Głównie ważę właśnie w tym celu, by sprawdzić czy nie umierają z głodu (ten co zmarł wydawał się być najedzony, więc jakaś inna przyczyna była)

Awatar użytkownika

Post autor: Rozalka:) » śr wrz 04, 2019 19:43

Wiem, że był podobny filmik ale lubię się patrzeć jak Zenek drapie się piórem po głowie <haha>

Awatar użytkownika

Post autor: Rozalka:) » czw wrz 12, 2019 16:44

Któregoś dnia zamówiłam zabawkę dla Angeli, Romka i Rozalki. Ogólnie miała być inna ale okazało się, że tamte się skończyły ale trudno... Okazało się, że oni w ogóle się nie bawili. Parę tygodni powisiała i nic. To dałam ją Zenkowi. Przy okazji troszkę poprzemieszczałam inne zabawki, nie-zabawki. Zanim skończyłam to on już był zaciekawiony tej nowości <haha>

Jak coś środek klatki na filmiku był jeszcze podczas tych zmian
Po filmiku nie wytrzymał i poszedł do klatki pobawić się od środka - bo co to za była zabawa od zewnątrz? Ciekawsze w środku! ;)

Awatar użytkownika
Figa
Ptaki które hoduję: Amazonka niebieskoczelna

Post autor: Figa » pt wrz 13, 2019 08:28

Tak te nasze papugi to takie ciekawskie są wszystkiego co nowe, ja też to zauważyłam u Nelki, czasami mi nawet nie pozwala tego zawiesić, bo już leci i wyrywa z ręki, ale są i takie przedmioty, co wzbudzają u niej strach i wtedy jest ostrożna i obserwuje z daleka :)

Awatar użytkownika
fotorobart
Ptaki które hoduję: Wacek i Kaśka
Kontakt:

Post autor: fotorobart » pt wrz 13, 2019 19:26

Zenek pierzy się :)

Awatar użytkownika

Post autor: Rozalka:) » pn wrz 16, 2019 12:28

Przez długi czas żadnych zmian w klatce Zenka nie robiłam, a jak zrobiłam to już kolejna mała zmiana była ;-) Ja rozkręcałam a Zenek ciapnął mnie za rękę i zaczął robić to po swojemu: <haha>

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Nasze prywatne galerie-”