Obrazek

Moja twórczość

Dotyczące zwierząt... Reszta tematów to offtopic

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

Awatar użytkownika
Rozalka:)
Ptaki które hoduję: Lilianki, rudosterka zielonolica, papużki faliste

Re: Moja twórczość

Post autor: Rozalka:) » pn wrz 16, 2019 17:06

Właśnie dopisałam zdanie o tej niższej czerwonej plamie - określiłam jako pokrywy I rzędu, mam nadzieję że dobrze bo mam wieczny problem z określaniem poszczególnych elementów skrzydeł :-/

Awatar użytkownika
Rozalka:)
Ptaki które hoduję: Lilianki, rudosterka zielonolica, papużki faliste

Post autor: Rozalka:) » sob gru 21, 2019 20:46

Zaczęła się przerwa świąteczna i trochę zajrzałam ponownie do Wikipedii <mruga> . W końcu postanowiłam coś zrobić z artykułem o arze modrej bo już dawno temu zauważyłam, że były stare dane i nie do końca była prawda. W międzyczasie ktoś już musiał poprawić bo był już nieco lepszy ale to wraz były przestarzałe dane. No to je zaktualizowałam, łącznie z najświeższymi zmianami z tego miesiąca, a ktoś je usunął. Przyczyną niby było niepodanie źródeł, a podałam :P Ale mniejsze z tym w tym poście przedstawiam, że nie wszystko na Wikipedii jest prawdą ;) Edytować tak na prawdę może każdy, nawet bez zakładania konta. Miałam właśnie pierwszy raz okazję "złapać" takiego dowcipnisia, ten dowcip przedstawia screen (podkreśliłam czerwoną kreską), co prawda to nic nie ma do papug ale...
Załączniki
ul. Boskiego.png

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Różne INNE tematy-”