Strona 1 z 1

psittacula eupatria nipalensis

: wt lut 14, 2017 03:21
autor: Andriu81
Witam.
Szukam hodowcow czystych podgatunkowo psittacula eupatria nipalensis.

psittacula eupatria nipalensis

: wt lut 14, 2017 12:25
autor: Grzegorz
Ja mam 4 pary aleksandrett większych. Możesz mi powiedzieć jakie są różnice pomiędzy poszczególnymi podgatunkami?

psittacula eupatria nipalensis

: wt lut 14, 2017 14:52
autor: Andriu81

Re: psittacula eupatria nipalensis

: wt lut 14, 2017 15:07
autor: WOJTEKZ
Andriu81 pisze:https://australianparrots.wordpress.com/2008/06/11/alexandrine-part-1-sub-species/
https://www.beautyofbirds.com/alexandrineparakeet.html
tu sa dosyc szczegolowo opisane.



Szkoda że tego nie przetłumaczyłeś. W sumie to nie odpowiedziałeś na pytanie zadane przez Grześka. Twoja dokładna odpowiedź na pewno by zadowoliła większość użytkowników forum.

Re: psittacula eupatria nipalensis

: wt lut 14, 2017 15:20
autor: Grzegorz
Dokładnie. Skoro szukasz akurat hodowców tego podgatunku, to jeśli opiszesz różnice to może dzięki temu szybciej znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

psittacula eupatria nipalensis

: wt lut 14, 2017 15:22
autor: Andriu81
Az taki expert ze mnie nie jest zeby rozpisawac sie nad roznicami <wink>
Osobiscie kolo siebie mialem okazje ogladac nipalensis i siamensis , roznice miedzy tymi dwoma sa kolosane w budowie ,kolorze ,a przede wszystkim wielkosci.

psittacula eupatria nipalensis

: wt lut 14, 2017 15:27
autor: Grzegorz
Przyjedz do mnie, ja mam

psittacula eupatria nipalensis

: wt lut 14, 2017 15:34
autor: Andriu81
Nie mieszkam w PL a szukam bo prosil mnie kolega ktory niestety nie wlada naszym jezykiem. Ponoc w PL mozna trafic Nepalskie Aleksandretty?
Po polsku tez mozna znalezc fachowe opisy np. http://www.barabanda.cba.pl/index.php/j ... ta-wieksza ...