Moja rudosterka zielonolica

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Madziunia
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 06, 2019 12:53
Ptaki które hoduję: Nimfy

Moja rudosterka zielonolica

#1

Post autor: Madziunia » czw lut 07, 2019 15:39

Witam jestem tutaj nowa, a to jest to mój pierwszy post :oops:

W tym poście będę chciała przedstawić swoją rudosterke (której jescze nie ma) a także zadawać kilka pytań itp :)
Moja rudosterka zielonolica będzie u mnie w połowie marca. Będzie ona ręcznie karmione, najprawdopodobniej będzie wabić się Frania gdyż będzie to samiczka. Zbieram duzo informacji na ich temat, więc jeśli ktoś chce cie pochwalić swoja wiedzą chętnie wyslucham :D

Awatar użytkownika
Krysia-
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1620
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 16:06
Ptaki które hoduję: Haszunia i jego heterę
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2

Post autor: Krysia- » pt lut 08, 2019 01:38

Madziunia pisze:
czw lut 07, 2019 15:39
Witam jestem tutaj nowa, a to jest to mój pierwszy post :oops:
W tym poście będę chciała przedstawić swoją rudosterke (której jescze nie ma) a także zadawać kilka pytań itp :) ...............
Zbieram duzo informacji na ich temat, więc jeśli ktoś chce cie pochwalić swoja wiedzą chętnie wyslucham :D

Jesteś nowa więc wyjaśniam i mam nadzieję, że będziesz poniższe akceptować :

Pkt. 10. Regulaminu forum : Przed zadaniem pytania na forum sprawdź czy nie zostało już ono zadane by nie powtarzać tematów
pkt. 13.SKARGI I ŻALE - Masz jakieś pretensje lub skargi, czujesz że cię niesprawiedliwie potraktowano -napisz do administratora przez PW albo e-maila. Nie pisz żadnego postu, forum to nie jest Książka skarg i zażaleń. Jeżeli to zrobisz to dostaniesz ostrzeżenie
pkt. 18.Administrator oraz moderatorzy nie muszą tłumaczyć się z podjętych decyzji, ale mogą udzielić wyjaśnień

Zanim zaczniesz zadawać pytania, racz poświęcić najpierw trochę czasu i poczytać tematy już istniejące. Skoro zbierasz informację - znajdziesz je w tematach. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, poprostu zadajesz pytanie tam, czego dotyczy. Np żywienie - pytasz w żywieniu, klatka - w temacie klatek. itd
Nie zakładamy tzw swoich tematów. Dopisujemy do istniejącego. W ten sposób każda nowa osoba szukająca informacji, zdobędzie je w jednym miejscu.
http://aleksandretta.pl/forum/viewforum.php?f=133 - tu możesz przedstawiać swoją papużkę w tzw swoim temacie.

Madziunia
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 06, 2019 12:53
Ptaki które hoduję: Nimfy

#3

Post autor: Madziunia » pt lut 08, 2019 07:55

Witam Krysia dziękuję bardzo za wprowadzenie mnie na forum. Będę sie go trzymała, a mam pytanie dobrze rozumiem jeśli chce się zapytać o cos np na temat rudosterek czego nie ma na forum to tam dodaje nowy temat, a jeśli chce np przedstawić do tam gdzie dałaś mi linka?

Awatar użytkownika
Rozalka:)
Posty: 389
Rejestracja: wt cze 14, 2016 10:57
Ptaki które hoduję: Lilianki, rudosterka zielonolica
Lokalizacja: Siedlce

#4

Post autor: Rozalka:) » pt lut 08, 2019 09:38

Madziunia pisze:
pt lut 08, 2019 07:55
Witam Krysia dziękuję bardzo za wprowadzenie mnie na forum. Będę sie go trzymała, a mam pytanie dobrze rozumiem jeśli chce się zapytać o cos np na temat rudosterek czego nie ma na forum to tam dodaje nowy temat, a jeśli chce np przedstawić do tam gdzie dałaś mi linka?
tak, pod tym linkiem przedstawiamy swoje ptaki ;-)

Awatar użytkownika
Krysia-
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1620
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 16:06
Ptaki które hoduję: Haszunia i jego heterę
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#5

Post autor: Krysia- » pt lut 08, 2019 12:03

Madziunia pisze:
pt lut 08, 2019 07:55
........ mam pytanie dobrze rozumiem jeśli chce się zapytać o cos np na temat rudosterek czego nie ma na forum to tam dodaje nowy temat, a jeśli chce np przedstawić do tam gdzie dałaś mi linka?
Tak.

Madziunia
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 06, 2019 12:53
Ptaki które hoduję: Nimfy

#6

Post autor: Madziunia » pt lut 08, 2019 15:36

Ok Krysia

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Pozostałe tematy dotyczące Rudosterek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość