Na jak długo wypuszczać rudosterkę z klatki ?

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Outsider
Posty: 3
Rejestracja: sob sie 31, 2019 09:40
Ptaki które hoduję: Rudosterka

Na jak długo wypuszczać rudosterkę z klatki ?

#1

Post autor: Outsider » śr lis 06, 2019 11:34

Witam,
Pytanie jak w temacie. Jack ma prawie 7 miesięcy, jest z nami jest z nami około 4. W domu nie mieliśmy nigdy innych papug niż papużka falista stąd te pytanie. Jack to mały rozrabiaka więc podgryza wszystko co widzi, przez co poza mną i dziadkiem nikt w domu nie jest chętny do zostania z nim sam na sam. Gdy wychodzę do szkoły dziadek stara się wypuścić go z klatki. Jeśli nie ma czasu to zazwyczaj spędza z nim 2/3 h, czasem jednak jest tak że wracam ze szkoły o 15/16 i Jack wciąż za nim lata. Sama też staram się spędzać z nim trochę czasu, więcej mam go jednak tylko w weekendy. Klatkę ma dużą, chciałam żeby miał możliwość nawet w niej trochę polatać, ma w niej też dużo zabawek żeby się nie nudzić. Wiem że papuga musi latać i chce dla niego jak najlepiej. Jednak brak czasu i okazjonalne utrudnienia ze strony samego Jack'a sprawiają że trudno wypuścić go na dłużej niż 2 h maks. Rodzina twierdzi że tyle mu wystarczy, ja że to trochę mało. Proszę o rady, jak mówiłam to pierwszy raz kiedy mamy taką papugę, nikt się u nas na jej wychowaniu za dobrze nie zna ale wszyscy chcemy dla niego jak najlepiej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Pozostałe tematy dotyczące Rudosterek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości