Papuga je z nami

Pamiętajmy, że papuga ma dostęp tylko do tego, co jej podamy. Niezwykle ważny jest urozmaicony jadłospis.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Awatar użytkownika
Raffy
Posty: 147
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 21:58
Ptaki które hoduję: Mała australia
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Papuga je z nami

#21

Post autor: Raffy » pn sty 01, 2018 22:51

O ile już nie padła wątroba, znałem wiele takich ptaków i marnie to się kończyło. To człowiek powinien decydować co je zwierzę domowe, a nie zwierzę :D Gdyby dziecko uwielbiałby piwo, też by mu dawano?
Trochę tego jest ;)

klakson
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 27, 2017 10:09
Ptaki które hoduję: Amazonka modrobrewna Papużka falista

#22

Post autor: klakson » czw sty 04, 2018 11:33

Nie jestem może specjalistą ale amazonka jada z nami przy stole...Da się to rozwiązać... Jemy warzywa gotowane na parze do obiadu, więc problemu nie ma:) Jeśli już jest bardzo zła że nie dostaje czegoś, co jej w oko wpadło po prostu robię jej awanturę i odnoszę na godzinę do klatki :) Mruczy obrażona ale wsuwa swoje z miseczki.... Przez chwilę po otwarciu klatki pokazuje swoje niezadowolenie... Całe szczęście za słodycze się nie zabiera :) Trzęsie się za to na gotowane jajko i bób (mrożony)... To samo jeśli chodzi o pomarańcze... Jedno mi się za to nie bardzo podoba ;( Całą sepię demoluje w szybkim tempie... zrobiła sobie z niej zabawkę

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Pokarmy i żywienie Aleksandrett-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości