Obrazek

Nie jestem ekspertką od nimf...

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

Awatar użytkownika
Rozalka:)
Ptaki które hoduję: Lilianki, rudosterka zielonolica, papużki faliste

Nie jestem ekspertką od nimf...

Post autor: Rozalka:) » sob sty 04, 2020 16:07

Od razu informuję, że nie jestem na nikogo zła, tylko mnie to momentami zastanawia - czemu ja?
Kiedyś tak nie było, już zdarzyło się trzem osobom napisać do mnie priv bo miały problem z nimfami. Odpisywałam tyle ile mogłam i zachęcałam do pisania na forum bo ja nawet w życiu ich nie miałam. Jedna z nich potem napisała na forum inny problem ale i tak dała wtedy privem taki znak jakby najbardziej zależało na mojej odpowiedzi. Nie wiem o co chodzi, czy ludziom podoba się różowa nazwa użytkownika a ja niemal cały czas widnieję w liście użytkowników z ostatnich 24h? <wysmiewacz> Czy Wy też dostajecie takie wiadomości?
Przy okazji, teraz nie piszę tylko o nimfach ale ogólnie o papuzich sprawach - niektórzy potrafią mnie nazywać "profesjonalistą" (i inne podobne zdania). Ja trochę dziwnie się z tym czuję, nie wiem na jakiej zasadzie te osoby to stwierdzają. Widocznie chyba robię jakieś takie wrażenie.... W rzeczywistości wcale to tak nie jest, że odpowiem na pytania - może będę umiała, może nie, z czego druga opcja jest nawet częściej

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Offtopic-”