Obrazek

"REGULAMIN- FORUM"

Różnego rodzaju choroby wynikaja z nieprawidłowego i niewłaściwego żywienia naszych papug żako-brak odpowiednich składników odżywczych w pokarmie oraz witamin słabnie odporność organizmu-w tym wypadku infekcje bakteryjne i wirusowe-niejednokroć grzybice wystepują na pierwszym miejscu u naszy papug-)

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

JacekW
Posty: 44
Rejestracja: śr wrz 27, 2006 18:01
Ptaki które hoduję:
Lokalizacja: Pollen
Kontakt:

"REGULAMIN- FORUM"

#1

Post autor: JacekW » sob lis 04, 2006 16:24

___________________________________________________________________________
Regulamin
1. Warunkiem pełnego korzystania z forum jest rejestracja przez użytkownika z podaniem w formularzu nicka oraz adresu e-mail .
2. Forum wchodzące w skład serwisu służy do prowadzenia dyskusji oraz wymiany pogladów, w obrębie udostępnionych forów tematycznych.
3.Wszelkie posty zawierające treści obraźliwe, niezgodne z dobrymi obyczajami, godzące w dobra osób trzecich będą usuwane a ich autorzy dostaną ostrzeżenie lub zostaną zbanowani.
4. Zabrania się publikacji treści erotycznych, linków dotyczących piractwa komputerowego. Zabrania się użytkownikom podejmowania działań niezgodnych z przepisami prawa obowiązującego w Polsce
5.Zabrania się rozpowszechniania prywatnej korespondencji na forum bez zezwolenia od jej autora
6. Zabrania się publikacji informacji i materiałów chronionych prawem autorskim, oraz informacji podlegających ustawie o ochronie praw osobowych. W przypadku pojawienia się takich informacji czy publikacji odpowiada osoba która dopuściła takiej publikacji.
7. Zabrania się rejestrowania użytkowników po nazwą obraźliwą lub niezgodną z dobrymi obyczajami.
8. Zabrania się rejestrowania jednej osoby pod więcej niż jedną nazwą użytkownika. Wszystkie konta jednej osoby mogą zostać usuniete,a każda osoba która zrejestruje się podwójnie będzie usunięta ze skutkiem natychmiastowym i bez odwołania. Jak również udostępniania konta osobom trzecim pod rygorem usunięcia, oraz bezwzgldnego zakazu kolejnej rejestracji.
9. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść swojej wypowiedzi.
10. Przed zadaniem pytania na forum sprawdź czy nie zostało już ono zadane by nie powtarzać tematów
11. Staraj się nie pisać wielkimi literami - w Internecie oznacza to, że krzyczysz – staraj się trzymać wątku danego tematu.
12. Nie wysyłaj komercyjnych ogłoszeń ani reklam-( forum nie jest strona Allegro)-
13.SKARGI I ŻALE - Masz jakieś pretensje lub skargi, czujesz że cię niesprawiedliwie potraktowano -napisz do administratora przez PW albo e-maila. Nie pisz żadnego postu, forum to nie jest Książka skarg i zażaleń. Jeżeli to zrobisz to dostaniesz ostrzeżenie
14. ADMINISTRATOR ma zawsze racje.
15. Jeżeli ADMINISTRATOR nie ma racji patrz punkt 14.
16. Administrator oraz Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialnosci za: treść przesyłanych wiadomosci, przerwy w funkcjonowaniu forum, utratę danych zawartych w poszczególnych forach.
17. Administrator forum zastrzega sobie prawo do całkowitego zaprzestania udostępniania usługi bez podania przyczyn oraz do zmiany charakteru forum lub jego modyfikacji. Nikt nie ma prawa sprzedawać kopi forum (offline) bez wiedzy Administratora i jego pozwolenia. Ujawnienie faktu ściągania forum skutkuje otrzymaniem BANa.
18.Administrator oraz moderatorzy nie muszą tłumaczyć się z podjętych decyzji, ale mogą udzielić wyjaśnień
19.Administrator ma dostęp do wszystkich działów.
20.Administrator i właściciel strony nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zgodność z prawdą podawanych przez użytkowników informacji i prezentowane przez nich opinie, a także za ewentualne skutki będące następstwem stosowania się do prezentowanych na stronie treści.
21.Informacje zawarte na stronie/forum sa podawane tylko w celach edukacyjnych, hobbystycznych, niekomercyjnych wszystko z czego korzystasz uzywasz na włąsną odpowiedzialność .
Jedynie użytkownik wysyłający wiadomość lub pliki ponosi pełna odpowiedzialność za ich treść.

22. Administrator zastrzega sobie wyłączne prawo do zmiany regulaminu. Nowa wersja wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.
23. Tekst pisany na forum jak i zdjęcia jest również własnością forum.
24. Zarówno rejestracja jak i pisanie na forum oznacza akceptację regulaminu.Konsekwencją nieprzestrzegania zasad zawartych w regulaminie jest:

1.Wysłanie ostrzeżenia oraz przypomnienie zasad regulaminowych
2.Poprzez blokadę konta.
3.Brak możliwości ponownej rejestracji poprzez zablokowanie adresu e-mail.
4.Zablokowanie możliwości przeglądania forum poprzez dodanie do czarnej listy numeru IP użytkownika.
5.Zablokowanie całkowitego wejścia na forum.
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych forum nie przekazuje informacji odnośnie użytkowników firmom i osobom prywatnym. Hasła są szyfrowane i nie dostępne nawet dla administratora forum, adresy e-mail oraz numery IP są szyfrowane w bazie danych i jedynie administrator jest w stanie odczytać te informacje. Forum jest przeciwnikiem w łamaniu zabezpieczeń oraz łamaniu praw autorskich
__________________________________________________________________________
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 01:00 przez JacekW, łącznie zmieniany 12 razy.

Zablokowany

Wróć do „-Żywienie papug żako-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość